Sevilla – Levante 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Villarreal 1:1 (vége) | Valencia – Athletic Bilbao 0:0 (vége)
Real Sociedad – Atlético Madrid 2:1 (vége)
Sevilla FC
1:1 (1:0)
Levante UD
vasárnap 09.11.2014, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Ez aztán az indulatokkal teli mérkőzés! Összesen 14 perc volt a hosszabbítás a meccsen. Nyolc sárgalapot is láthattunk, és rengetek ápolást. A lövések száma közel azonos volt, voltak periódusok amikor jobb volt a Sevilla, volt hogy a Levante nyomott.

Az első félidőben Vitolo csodás fejesével szerzett vezetést a Sevilla, de volt ebben a játékrészben is bőven lehetősége a Levantenak.

A második félidőben érthetetlen módon visszaálltak a hazaiak, amiből gond is adódott. Casadesus érkezett a lecsorgó labdára, majd a védők között köszönte szépen, és gólt lőtt Beto kapujába. A gólt megelőzően Beto hibázott , így adódott a lehetőség, és a gól is.

Ezt követően inkább a sárgalapos megmozdulásokról szólt a meccs, és a Sevilla helyzetekről. A végén kilenc perc lett a hosszabbítás, de nem tudta sem Coke, sem Bacca gólra váltani a maga helyzetét.

A végeredmény 1:1 lett, köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (14:07:53)

90+9

90+9
    A beadást Marino húzta le.

90+8
    Navarro lőtt kapura, Marino védte könnyedén.

90+8
    Vitolo elől kivágták, bedobás.

90+7
    Coke hatalmas helyzetbe került, 7-8 méterről a kapust talált telibe.

90+6
    A játék folytatódhat. Sevilla labdatartás.

90+5
    Ápolni kell ismét a vérző Navarrot.

90+4
    Xumetra is besárgult. Parazsas egy meccs.

90+2
    Lövőhelyzet, de az oldal hálót sikerült eltalálni Cokenak.

89
    Vitolo kihagyta a kihagyhatatlant, egy méterről nem sikerült bevágnia, igaz kicsit mögé ment a labda, de ezt illett volna belőni.

88
    Xumetra futott el a jobb szélen, beadása ellenfélhez ment. Kirúgás.

84
    Diop oldotta meg, és rálőtte ellenfelére a labdát. Vendég kirúgás.

Levante gólt szerzett!

Beto hatalmasat hibázott, nem tudta elütni a labdét, VICTOR CASADESUS jött a lepattanóra, és a védők között belőtte. 1:1 a mérkőzés állása.

79
    Diop tette ki oldalra Ivanschitznak, szöglet jöhet.

78
    Xumetra a pályán, Garcia helyére érkezett.

78
    Ráadással együtt jó negyed óra van hátra. A Levante képes lesz egyenlíteni? Hamarosan kiderül.

77
    Suarez helyén Gameiro.

76
    El Zhar szabálytalan Krychowiakkal szemben.

76
    A második félidőben nem talált kaput a Levante, így nehéz lesz egyenlíteni.

75
    El Zhar csúnyán fölé fejelt, Beto jöhet.

74
    Banega szabadított fel a szögletet követően.

73
    Arribas mezt cserélt, majd pedig ismét a pályán.

72
    Garcia ha jól veszi át, akkor helyzet, így labdavesztéssel, és Sevilla labdatartással folytatódik a játék.

71
    Jelenleg 10 emberrel játszik a Sevilla.

69
    A második félidő felénél vagyunk, nincs folyamatos játék, sok az ápolás, a második félidő árnyéka az elsőnek jelenleg.

68
    Arribas és El Zhar is a földön, ápolás jön.

67
    Ivan Lopez érkezik Juanfran helyére.

66
    Az ideiglenes tabellán jelenleg a második a Sevilla , megelőzve a Barcat, az Atleticot. Ez azért valljuk be nagy szó.

65
    Vidal érkezik Deulofeu helyére, aki egy gól passzt, és remek meccset tudhat magáénak.

64
    Ivanschitz marad lennt, ápolni kell.

63
    A beadás nem jó, Marinohoz szállt a labda.

62
    Juanfran szabálytalan Deulofeuval szemben. Sárga a jutalma.

62
    Ivanschitz a sorfalba vágta.

61
    El Zhar kapott szabadrúgást. Veszélyes helyről jöhet a pontrúgás.

61
    Deulofeu csapta be ellenfelét, majd jobb oldalról beadta, de Marinonál kötött ki a labda.

60
    A kis szöglet után egy beadás, majd Coke csúsztatott, de veszélytelenül. Marino jöhet.

59
    Suarez harcolt ki szögletet.

58
    Sissoko adta el a labdát. Amíg egy gólos az előny, addig nem nyugodhat meg a Sevilla, bármi lehet még.

57
    Beto folytatja, kirúgással folytatódik a játék.

56
    El Zhar elől kellett menteni nagyot. Betot ismét megrúgták, ápolni kell. Szinte hihetetlen, hogy mindkét alkalommal csapattárs okozza a sérülést.

56
    Marino jött a kapujából, de hiába, Bacca elvitte, üres kapura lőtt, de visszaért egy védő, és tisztázott.

55
    Ivanschitz szöglete nem volt jó, hazai kirúgás.

55
    Ivanschitz tűzte rá, beleért egy védő, szöglet.

54
    Suarez kapott sárgát.

53
    Támadó érkezik a Levanteba. El Zhar állt be Barral helyére.

53
    Ivanschitz beadását kivágták, Karabelas ismétlése harmatgyenge.

52
    Coke tette ki a könyökét, Barral kapott szabadot.

51
    Deulofeu ismét helyzetben, lövése fölé szállt, kirúgás.

50
    Levante bedobás.

49
    Bacca vette át remekül a labdát, 18-ról ráküldte, de fölé lőtt méterekkel.

47
    Deulofeu szögletét kifejelték.

47
    Túlkombinálták a Sevilla játékosai, ebből sem lett helyzet, viszont nagyon bekezdtek.

46
    Deulofeu labdáját lekapcsolták.

46
    A hazaiak kezdték a második félidőt.

46

Az elején megszerezhette volna a labdát a vendég csapat, de kihagyták a nagy helyzetüket. Ezt követően sok apró falt volt, helyzetek mindkét oldalon. A 31. percben érkezett Deulofeu jobb oldalról érkező beadása, amire Vitolo robbant be, és bólintotta a hálóba a labdát. Ezzel vezetnek a hazaiak. Picit leült a Levante játéka a gólt követően. Meglátjuk tudnak-e pontot szerezni, vagy a Sevilla otthon tartja a három pontot.

Hamarosan folytatjuk, tartsanak velünk!

45+6

45+6
    Garcia cselezett, majd adta be a labdát, átszállt Ivanschitznak a labda, aki beadta ismét, és a fejest Beto fogta.

45+4
    Garcia labdája megtalálta a társat, Krychowiak mentett. Az ismétlésbe is belelépnek a védők.

45+3
    Remek labdát kapott Vitolo, Tremoulinas löbbölte neki a labdát be, de a védők közbeléptek.

45+2
    Bacca futott lesre, Carlos Velasco Carballo lefújta.

45+1
    Hat perc a ráadás!

44
    Diop kapott szabadot. De a gyorsan elvégzett szabadot követően, el is adták a labdát.

42
    Karabelas és Casadesus játszott volna össze, de Deulofeu ismét szerelt. Nagyszerű munkát végez a középpályás.

41
    60-40 a labdabirtoklás aránya.

40
    Sissoko passza nem jó, Deulofeu lekapcsolta, támadhat a Sevilla.

39
    A védők gyűrűjében Deulofeu nem tudta rálőni, és áthámozni sem tudta magát.

38
    Átvette a kezdeményezést most a Levante. Adogatnak az ellenfél térfelén.

37
    A kényszerítő nem volt jó, Marino jöhet kirúgással.

36
    Ivanschitz adta be a labdát, Navarro fejelt, de métereket tévedett.

35
    Barral harcolt ki szögletet. Arribasról ment ki a labda.

34
    A beadást kifejelték, a visszatett labdát követően Vyntra tartózkodott lesen. Hazai szabad.

34
    Karabelas kapott szabadrúgást, Coke a vétkes. Jó helyről jöhet a pontrúgás.

33
    Garcia kapott remek labdát, de szabadrúgást nem kapott, Sevilla labdaszerzés.
    VITOLO - 1:0

31
    A Sevilla gólt szerzett!

VICTOR MARTIN VITOLO remek gólt szerzett. A jobboldali beadásra érkezett, fejjel védhetetlen gólt ragasztott a hálóba.1:0 az állás.

29
    Coke belőtt labdája ellenfélhez ment.

28
    Folytatódhat a játék. Arribas passzolgat Carricoval.

26
    Hatalmas tapsot kap a kapus, az álla szakadhatott fel, folytatni tudja úgy tűnik.

25
    Az első félidő derekán járunk, kiegyenlített a játék. Helyzetek itt is ott is. Az utóbbi percekben a Sevilla volt veszélyesebb.
    Az elmúlt négy percben ápolták a kapust. Lesz ráadás bőven.

24
    Két perce ápolják a kapust, játéka kérdéses.

22
    Beto kiöklözte a labdát, de lennt marad, ápolni kell.

21
    Vitolo szabálytalankodott, megúszta lap nélkül. Veszélyes Levante szabadrúgás.

21
    Kapáslövés jött a szögletből, ami Coken megpattant, Marino fogja.

20
    Arribas érkezett a szögletre, remekül fejelt, Marino bravúrral védett. Újabb szöglet.

19
    Újabb hazai szöglet, Tremoulinas adhatja be a labdát.

18
    Suarez kis szögletet végez el, de Deulofeu szabálytalan, kifelé ítél a spori.

18
    Az első hazai szöglet következhet.

17
    Vitolo harcolt ki bedobást közel az alapvonalhoz.

16
    Sissoko tűzte rá, nem sokat tévedett, de mellé szállt a labda. Szép volt. Bátran játszik a Levante.

15
    A beadásra ismét Navarro érkezett, aki belecsúsztatott, de Beto a helyén volt.

14
    Krychowiak rúgta meg Diopot. Szabadrúgás.

13
    David Navarro fejese a beadás után középre tartott. Beto fogta könnyen.

12
    Ivanschitz sárgult be , reklamálásért járt is.

11
    Deulofeu passz helyett a lövést választotta, kiszorított helyzetből csúnyán fölé lőtt.

10
    Coke fele szállt a lágy beadás, de a labda kiment az alapvonalon. Marino jöhet.

9
    Bacca szlalomozott, majd lövését blokkolták.

8
    Barral lökte fel Arribast, megvan az első vendég sárgalap.

6
    Bacca futott lesre, szabadrúgás kifele.

5
    Sissoko szabálytalankodott. Szabadrúgás.

4
    Suarez lőtte rá 20-ról, a labda elkerüli centikkel a bal alsó sarkot. Kirúgás.

3
    Ivanschitz szögletét kifejelik, majd egy gyenge lövés után jöhet Beto a kirúgással.

3
    Casadesus került helyzetbe, a gólvonalról tisztáznak a védők, hatalmas helyzet.

2
    Tremoulinas beadása pontatlan.

2
    Fehérben a hazaiak, kékben a Levante.

1

A Primera Division 11.fordulójában vasárnap este fogadja a Sevilla csapata a Levante csapatát.

A Sevilla jelenleg ötödik a tabellán, mindössze három pontra van az első helytől, nagyon szoros az eleje. Hetközben magabiztosan verte a Standard Liege csapatát az Európa Ligában. A bajnokságban otthon eddig négy győzelem, egy döntetlen a mérleg, a gólarány 10:3.

A Levante csapata a 18. kieső helyen tartózkodik. Idegenben egy győzelem, két döntetlen, két vereség a mérleg. A gólarány 4:9 .

A Érdekesség, hogy a Sevilla majdnem öt éve nem tudta megverni a Levantét. Legutóbbi Sevillaban játszott mérkőzésükön 2:3-ra nyert a Levante. A meccs esélye természetesen a hazai csapat, de a tavalyi szezonbeli meccs is jó példa volt rá, hogy nem kell leírni a kis csapatot.

A meccs minden fontos mozzanatáról élőben tudósítunk Önöknek! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:00 - kor kezdődik..

Gólok: 31. Vitolo – 80. Casadesus

Lapok:   54. Suarez (SEV), 87. Banega (SEV) – 8. Barral (LEV), 12. Ivanschitz (LEV), 62. Juanfran (LEV), 84. Marino (LEV), 89. Sissoko (LEV), 90+4. Xumetra (LEV)

Sevilla FC: Beto – Tremoulinas ( 82' Navarro), Carrico, Arribas, Coke (C) – Banega, Krychowiak – Vitolo, Suarez ( 78' Gameiro), Deulofeu ( 65' Vidal)– Bacca
    Cserék: Rico – Aspas, Figueiras, Gameiro, Pareja, Vidal, Navarro

Edző: U. Emery

Levante UD: Marino – Vyntra, Navarro, Juanfran (C) ( 67' Ivan Lopez), Karabelas – Sissoko, Diop – Ivanschitz, Casadesus, Garcia ( 78' Xumetra) – Barral ( 53' El Zhar)
    Cserék: Fernandez – Camasara, El Zhar, Ivan Lopez, Morales, Simao, Xumetra