Sevilla – Levante 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Villarreal 1:1 (vége) | Valencia – Athletic Bilbao 0:0 (vége)
Real Sociedad – Atlético Madrid 2:1 (vége)
Sevilla FC
1:1 (1:0)
Levante UD
vasárnap 09.11.2014, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:00 - kor kezdődik..

A Primera Division 11.fordulójában vasárnap este fogadja a Sevilla csapata a Levante csapatát.

A Sevilla jelenleg ötödik a tabellán, mindössze három pontra van az első helytől, nagyon szoros az eleje. Hetközben magabiztosan verte a Standard Liege csapatát az Európa Ligában. A bajnokságban otthon eddig négy győzelem, egy döntetlen a mérleg, a gólarány 10:3.

A Levante csapata a 18. kieső helyen tartózkodik. Idegenben egy győzelem, két döntetlen, két vereség a mérleg. A gólarány 4:9 .

A Érdekesség, hogy a Sevilla majdnem öt éve nem tudta megverni a Levantét. Legutóbbi Sevillaban játszott mérkőzésükön 2:3-ra nyert a Levante. A meccs esélye természetesen a hazai csapat, de a tavalyi szezonbeli meccs is jó példa volt rá, hogy nem kell leírni a kis csapatot.

A meccs minden fontos mozzanatáról élőben tudósítunk Önöknek! Tartsanak velünk!

1

2
    Fehérben a hazaiak, kékben a Levante.

2
    Tremoulinas beadása pontatlan.

3
    Casadesus került helyzetbe, a gólvonalról tisztáznak a védők, hatalmas helyzet.

3
    Ivanschitz szögletét kifejelik, majd egy gyenge lövés után jöhet Beto a kirúgással.

4
    Suarez lőtte rá 20-ról, a labda elkerüli centikkel a bal alsó sarkot. Kirúgás.

5
    Sissoko szabálytalankodott. Szabadrúgás.

6
    Bacca futott lesre, szabadrúgás kifele.

8
    Barral lökte fel Arribast, megvan az első vendég sárgalap.

9
    Bacca szlalomozott, majd lövését blokkolták.

10
    Coke fele szállt a lágy beadás, de a labda kiment az alapvonalon. Marino jöhet.

11
    Deulofeu passz helyett a lövést választotta, kiszorított helyzetből csúnyán fölé lőtt.

12
    Ivanschitz sárgult be , reklamálásért járt is.

13
    David Navarro fejese a beadás után középre tartott. Beto fogta könnyen.

14
    Krychowiak rúgta meg Diopot. Szabadrúgás.

15
    A beadásra ismét Navarro érkezett, aki belecsúsztatott, de Beto a helyén volt.

16
    Sissoko tűzte rá, nem sokat tévedett, de mellé szállt a labda. Szép volt. Bátran játszik a Levante.

17
    Vitolo harcolt ki bedobást közel az alapvonalhoz.

18
    Az első hazai szöglet következhet.

18
    Suarez kis szögletet végez el, de Deulofeu szabálytalan, kifelé ítél a spori.

19
    Újabb hazai szöglet, Tremoulinas adhatja be a labdát.

20
    Arribas érkezett a szögletre, remekül fejelt, Marino bravúrral védett. Újabb szöglet.

21
    Kapáslövés jött a szögletből, ami Coken megpattant, Marino fogja.

21
    Vitolo szabálytalankodott, megúszta lap nélkül. Veszélyes Levante szabadrúgás.

22
    Beto kiöklözte a labdát, de lennt marad, ápolni kell.

24
    Két perce ápolják a kapust, játéka kérdéses.

25
    Az első félidő derekán járunk, kiegyenlített a játék. Helyzetek itt is ott is. Az utóbbi percekben a Sevilla volt veszélyesebb.
    Az elmúlt négy percben ápolták a kapust. Lesz ráadás bőven.

26
    Hatalmas tapsot kap a kapus, az álla szakadhatott fel, folytatni tudja úgy tűnik.

28
    Folytatódhat a játék. Arribas passzolgat Carricoval.

29
    Coke belőtt labdája ellenfélhez ment.

31
    A Sevilla gólt szerzett!

VICTOR MARTIN VITOLO remek gólt szerzett. A jobboldali beadásra érkezett, fejjel védhetetlen gólt ragasztott a hálóba.1:0 az állás.
    VITOLO - 1:0

33
    Garcia kapott remek labdát, de szabadrúgást nem kapott, Sevilla labdaszerzés.

34
    Karabelas kapott szabadrúgást, Coke a vétkes. Jó helyről jöhet a pontrúgás.

34
    A beadást kifejelték, a visszatett labdát követően Vyntra tartózkodott lesen. Hazai szabad.

35
    Barral harcolt ki szögletet. Arribasról ment ki a labda.

36
    Ivanschitz adta be a labdát, Navarro fejelt, de métereket tévedett.

37
    A kényszerítő nem volt jó, Marino jöhet kirúgással.

38
    Átvette a kezdeményezést most a Levante. Adogatnak az ellenfél térfelén.

39
    A védők gyűrűjében Deulofeu nem tudta rálőni, és áthámozni sem tudta magát.

40
    Sissoko passza nem jó, Deulofeu lekapcsolta, támadhat a Sevilla.

41
    60-40 a labdabirtoklás aránya.

42
    Karabelas és Casadesus játszott volna össze, de Deulofeu ismét szerelt. Nagyszerű munkát végez a középpályás.

44
    Diop kapott szabadot. De a gyorsan elvégzett szabadot követően, el is adták a labdát.

45+1
    Hat perc a ráadás!

45+2
    Bacca futott lesre, Carlos Velasco Carballo lefújta.

45+3
    Remek labdát kapott Vitolo, Tremoulinas löbbölte neki a labdát be, de a védők közbeléptek.

45+4
    Garcia labdája megtalálta a társat, Krychowiak mentett. Az ismétlésbe is belelépnek a védők.

45+6
    Garcia cselezett, majd adta be a labdát, átszállt Ivanschitznak a labda, aki beadta ismét, és a fejest Beto fogta.

45+6

Az elején megszerezhette volna a labdát a vendég csapat, de kihagyták a nagy helyzetüket. Ezt követően sok apró falt volt, helyzetek mindkét oldalon. A 31. percben érkezett Deulofeu jobb oldalról érkező beadása, amire Vitolo robbant be, és bólintotta a hálóba a labdát. Ezzel vezetnek a hazaiak. Picit leült a Levante játéka a gólt követően. Meglátjuk tudnak-e pontot szerezni, vagy a Sevilla otthon tartja a három pontot.

47
    Túlkombinálták a Sevilla játékosai, ebből sem lett helyzet, viszont nagyon bekezdtek.

47
    Deulofeu szögletét kifejelték.

49
    Bacca vette át remekül a labdát, 18-ról ráküldte, de fölé lőtt méterekkel.

50
    Levante bedobás.

51
    Deulofeu ismét helyzetben, lövése fölé szállt, kirúgás.

52
    Coke tette ki a könyökét, Barral kapott szabadot.

53
    Ivanschitz beadását kivágták, Karabelas ismétlése harmatgyenge.

53
    Támadó érkezik a Levanteba. El Zhar állt be Barral helyére.

54
    Suarez kapott sárgát.

55
    Ivanschitz tűzte rá, beleért egy védő, szöglet.

55
    Ivanschitz szöglete nem volt jó, hazai kirúgás.

56
    Marino jött a kapujából, de hiába, Bacca elvitte, üres kapura lőtt, de visszaért egy védő, és tisztázott.

56
    El Zhar elől kellett menteni nagyot. Betot ismét megrúgták, ápolni kell. Szinte hihetetlen, hogy mindkét alkalommal csapattárs okozza a sérülést.

57
    Beto folytatja, kirúgással folytatódik a játék.

58
    Sissoko adta el a labdát. Amíg egy gólos az előny, addig nem nyugodhat meg a Sevilla, bármi lehet még.

59
    Suarez harcolt ki szögletet.

60
    A kis szöglet után egy beadás, majd Coke csúsztatott, de veszélytelenül. Marino jöhet.

61
    Deulofeu csapta be ellenfelét, majd jobb oldalról beadta, de Marinonál kötött ki a labda.

61
    El Zhar kapott szabadrúgást. Veszélyes helyről jöhet a pontrúgás.

62
    Ivanschitz a sorfalba vágta.

62
    Juanfran szabálytalan Deulofeuval szemben. Sárga a jutalma.

63
    A beadás nem jó, Marinohoz szállt a labda.

64
    Ivanschitz marad lennt, ápolni kell.

65
    Vidal érkezik Deulofeu helyére, aki egy gól passzt, és remek meccset tudhat magáénak.

66
    Az ideiglenes tabellán jelenleg a második a Sevilla , megelőzve a Barcat, az Atleticot. Ez azért valljuk be nagy szó.

67
    Ivan Lopez érkezik Juanfran helyére.

68
    Arribas és El Zhar is a földön, ápolás jön.

69
    A második félidő felénél vagyunk, nincs folyamatos játék, sok az ápolás, a második félidő árnyéka az elsőnek jelenleg.

71
    Jelenleg 10 emberrel játszik a Sevilla.

72
    Garcia ha jól veszi át, akkor helyzet, így labdavesztéssel, és Sevilla labdatartással folytatódik a játék.

73
    Arribas mezt cserélt, majd pedig ismét a pályán.

74
    Banega szabadított fel a szögletet követően.

75
    El Zhar csúnyán fölé fejelt, Beto jöhet.

76
    A második félidőben nem talált kaput a Levante, így nehéz lesz egyenlíteni.

76
    El Zhar szabálytalan Krychowiakkal szemben.

77
    Suarez helyén Gameiro.

78
    Ráadással együtt jó negyed óra van hátra. A Levante képes lesz egyenlíteni? Hamarosan kiderül.

78
    Xumetra a pályán, Garcia helyére érkezett.

79
    Diop tette ki oldalra Ivanschitznak, szöglet jöhet.

80
    Levante gólt szerzett!

Beto hatalmasat hibázott, nem tudta elütni a labdét, VICTOR CASADESUS jött a lepattanóra, és a védők között belőtte. 1:1 a mérkőzés állása.

84
    Diop oldotta meg, és rálőtte ellenfelére a labdát. Vendég kirúgás.