Sevilla – Levante 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Villarreal 1:1 (vége) | Valencia – Athletic Bilbao 0:0 (vége)
Real Sociedad – Atlético Madrid 2:1 (vége)
Sevilla FC
1:1 (1:0)
Levante UD
vasárnap 09.11.2014, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Ez aztán az indulatokkal teli mérkőzés! Összesen 14 perc volt a hosszabbítás a meccsen. Nyolc sárgalapot is láthattunk, és rengetek ápolást. A lövések száma közel azonos volt, voltak periódusok amikor jobb volt a Sevilla, volt hogy a Levante nyomott.

Az első félidőben Vitolo csodás fejesével szerzett vezetést a Sevilla, de volt ebben a játékrészben is bőven lehetősége a Levantenak.

A második félidőben érthetetlen módon visszaálltak a hazaiak, amiből gond is adódott. Casadesus érkezett a lecsorgó labdára, majd a védők között köszönte szépen, és gólt lőtt Beto kapujába. A gólt megelőzően Beto hibázott , így adódott a lehetőség, és a gól is.

Ezt követően inkább a sárgalapos megmozdulásokról szólt a meccs, és a Sevilla helyzetekről. A végén kilenc perc lett a hosszabbítás, de nem tudta sem Coke, sem Bacca gólra váltani a maga helyzetét.

A végeredmény 1:1 lett, köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (14:07:53)