Magyarország – Azerbajdzsán 1:1 (vége)
Magyarország
1:1 (1:0)
Azerbajdzsán
hétfő 10.11.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • EB selejtező (U19)

Az első félidőben végig támadtak a magyarok, két nagy helyzet adódott, az egyiknél még hárított Sahin, a másodiknál már nem tudott. A 37. percben Zsótér remek pontrúgására érkezett Polgár , aki védhetetlen fejest ragasztott a kapuba.

A második félidőben is támadtunk, lőttünk kapura becsülettel, de csak kapufáig jutott Sallai. A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Egy veszélytelennek ígérkező helyzet után Nasirov küldte be a labdát a büntetőterületre. Mivel senki nem ért be, így picit megzavarta Ivancsicsot, aki nem tudta megfogni, és kezei közül, becsorgott a labda a kapuba. Erre nem tudott válaszolni Magyarország. Zsótér elvesztette a fejét, és a 92. percben kiállíttatta magát.

Magyarország – Azerbajdzsán 1:1 . Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (20:05:54)

90+3

90+3
    Balogh lőtte fölé nem sokkal.

90+3
    Hazai bedobás.

90+2
    Zsótér kapott egyből pirosat durvaságért.