Szolnoki Dózsa-Közgép - A Híd-OSC-Újbuda 11:9 (vége)

11:9

(4:3, 2:1, 3:2, 2:3)

szerda 12.11.2014, 19:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • Vízilabda BL

32
    A Szolnok jutott fel a BL-főtáblájára! 22-20-as összesítéssel és játszhat majd a Partizannal, a Jug Dubrovnikkal, a Spandauval, a Galatasaray-jal és vélhetően a Primorje Rijekával a BL-csoportban. Fantasztikus mérkőzés volt. A Szolnok remekül játszott. A négy gólos Mitrovic és Nagy parádés teljesítményt nyújtott, nyugodtan kijelenthető, hogy világklasszis produkciót. A Varga-testvérek és Vámos is keményen húzták a Szolnok szekerét. Az OSC az első félidőben sokszor pontatlanul lőtt. A második félidőben pedig Nagy Viktor brillírozott és vele nem bírtak a fővárosiak. Megérdemelt győzelmet aratott a Szolnok.
    A vízilabda ünnepe volt ez a mérkőzés!

Szolnok – OSC 11:9,
    Szolnok gólszerzői:: Mitrovic 4, Varga Dénes 3, Vámos 2, Varga Dániel 1, Alekszics 1

OSC gólszerzői: Salamon 3, Decker Á. 1, Bátori 1, Kovács 1, Gór-nagy 1, Bundschuh 1, Graham 1

Összesítésben Szolnok – OSC 22:20.

Köszönöm a figyelmet! (20:21:57)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    KEVIN GRAHAM szépített 6 méterről lőtt a jobb felsőbe. (11:9)

32
    STEFAN MITROVICS eldöntötte a továbbjutást, a jobb szélről lőtt óriási gólt a hosszú felsőbe. (11:8)

31
    Öt méteres Alekszics ellen, BÁTORI BENCE Nagy feje fölé lőtte az öt méterest. (10:8)

31
    Tóth lőtt centerből, Bisztritsányi fölé tolta, szöglet, pedig már felúsztak az újbudaiak az ellenfél kapuja elé, így jöhetnek vissza.

30
    Alekszics és Varga Dénes szerzett labdát együttes erővel.

29
    Kovács lőtte el a szabaddobást, ami bement , de öt méteren belülről dobta el ezért nem adták meg.

29
    Hegedűst blokkolta Alekszics.

28
    Decker Á. kiállítása után üresen maradt STEFAN MITROVIC a bal szélen és lőtt a hosszú felsőbe. (10:7)