Atlético Madrid – Málaga CF 3:1 (vége) | SD Eibar – Real Madrid 0:4 (vége) | Barcelona – Sevilla 5:1 (vége)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (vége)
SD Eibar
0:4 (0:2)
Real Madrid
szombat 22.11.2014, 18:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik..

A spanyol élvonalban a 12.fordulót rendezik hétvégén. Szombaton fogadja az Eibar együttese az éllovas Real Madridot.

Az Eibar a 12. a tabellán, három győzelem, négy döntetlen, négy vereség a mérleg. Hazai környezetben egy győzelem, három döntetlen, egy vereség a mérleg. Abszolút kiszámíthatatlan a csapat teljesítménye. Gólarányuk otthon 6:6.

A Real Madrid vezeti a tabellát. Kilenc győzelem, két vereség a mérleg. Idegen szereplésük alkalmával négyszer győztek, egyszer kaptak ki, brutális formában a csapat. 21:6 a gólarány idegenben öt meccsen. A lőtt gólátlag 4 felett van. Zsinórban 13 meccsen nyertek!

A meccs minden fontos eseményéről percről-percre tudósítunk Önöknek! Tartsanak velünk!

1

1
    Fehérben a Real Madrid, kékben az Eibar.

3
    Bale tartózkodott lesen.

4
    Hazai szöglet, de veszély nem adódott belőle. Jöhet a madridi alakulat.

5
    Szabadrúgást kapott az Eibar. A beadást Casillas húzta le.

7
    Capa elé pattant a labda, aki rátűzte. Ronaldo beleért, szöglet.

8
    A szögletet kivágták a védők.

9
    Boveda követett el támadófaltot.

11
    Carvajal beadására Ronaldo érkezett, de nem érte el a csatár, kirúgás jöhet.

13
    Benzema küldte rá 20 méterről. Irureta magabiztosan fogta.

14
    Capa próbált passzolni Del Moralnak, de lekapcsolták a madridi védők.

15
    Garcia rúgott oda Ronaldonak. Szabadrúgás.

16
    Bale hatalmas lövését láthattuk. Irureta óriásit védett. A labda a léc alá tartott! Remek jelenet.

17
    Marcelo lábáról lecsúszott a labda. A kapus foglalkoztatva van rendesen.

18
    Abraham és Benzema összefejelt, előbbit ápolni kell.

20
    Folytatódhat a játék. Abraham képes folytatni.

21
    Ramos szabálytalankodott Arruabarrenaval szemben.

23
    Real Madrid gólt szerzett! JAMES RODRIGUEZ érkezett a jobb oldalról érkező labdára, és bólintott higgadtan a kapuba! Vezet a Real Madrid.
    JAMES - 0:1

25
    Boveda lövése csúnyán fölé szállt.

26
    Capa próbálta társát helyzetbe hozni, de lefülelték a passzt, szöglet következhet!

27
    Berjon beadását kivágták, nem okozott kellő veszélyt,

29
    Negyed óra van az első félidőből. Madridi vezetés.

31
    Arrubarrena hatalmas helyzetbe került, remek labdát tálaltak neki, a lövés is jó volt, de Casillas bravúrral védett!

32
    A szabadrúgást Irureta végezheti el.

32
    Irureta szövegelésért kapott sárgát.

33
    Tartja az Eibar a labdát a vendégek térfelén.

35
    Ronaldo a jobb szélen megindult, beadását Irureta paskolta tovább, majd Albentosa szögletre tisztázott.

36
    James szögletére Isco érkezett, de blokkolták a lövést, ismét szöglet.

36
    Pepe fejelte vissza a labdát, majd 3-4 méterről ziccer adódott Ramos előtt, Irureta ismét védett egy nagyot. Ő a hazaiak legjobbja eddig.

38
    Bale kapott nagyszerű passzt, majd ráküldte ballal. Centiket tévedett csupán. Kirúgás.

39
    Garreth Bale tartózkodott lesen

40
    Abraham tette be a labdát, de beadásába beleérnek, szöglettel folytatódik a játék!

41
    Berjon szögletét kivágták a védők.

42
    James kezezett, szabadot kapott a kék mezes alakulat.

43
    Real Madrid gólt szerzett!

CRISTIANO RONALDO bevette az Eibar kapuját. Carvajal adta a gólpasszt a jobb szélről, Ronaldo jött, és kilőtte a bal sarkot. 2:0 a Real Madridnak!
    RONALDO - 0:2

44
    Mindössze kettő perc van a félidőből.

45
    Kettő perc a ráadás!

45+1
    Del Moral szabálytalankodott, a vendégek már el is végezték a pontrúgást.

45+2
    Ronaldo kézzel kapott bele a labdába. Szabadrúgás a hazai csapatnak.

45+2

Az első félidőben adódott ugyan helyzet a hazai oldalon is, de túlnyomó többségben a Real helyzeteiről szólt a félidő. Bale szabadrúgása kis híján gólt eredményezett, de a kapus nagyon jól teljesít. A 23. percben James érkezett a beadásra, és higgadtan fejjel gólt szerzett. Ezt követően Ronaldo érkezett Carvajal beadására, és kilőtte a bal sarkot. Ezzel a két góllal vezet a Real Madrid 45 percet követően! Hamarosan folytatjuk. Tartsanak velünk!

46

46
    A madridiak kezdték a második félidőt.

47
    Real Madrid tartja a labdát, rövid, pontos, gyors passzokat láthatunk.

47
    Del Moral távoli 30 méteres lövése a kaput elkerülte.

49
    Pepe szabálytalankodott.

50
    A beadás nem jó, jöhet a vendégek kontrája, de még idejébe n közbelépett a védelem.

51
    Ronaldo adott rossz passzt Benzemanak. A támadásnak ezennel vége.

53
    Jamest lökte fel Del Moral. Megúszta lap nélkül. Veszélyes szabadrúgás.

54
    A beadásra Ramos érkezett, fejjel ráküldte, de Irureta nagyot fogott. A kipattanót fölé vágták, de már les volt időközben!

56
    A madridiak tartják a labdát, számukra ez kényelmes , tökéletes eredmény.

58
    Del Moral szabálytalankodott.

59
    Bő fél óra van a meccsből, egyenlőre a második félidő kevés izgalmat rejtett magában.

60
    Csere még nem történt a meccsen, hamarosan eljön a változtatás ideje elsősorban a hazaiaknál.

61
    Berjon rántotta le ellenfelét, jogos a szabad.

62
    Ismét megszállta az Eibar térfelét a Real Madrid.

64
    Visszatett labda Isconak, aki kapásból lő, de mellé körülbelül egy méterrel. Szép támadás volt.

65
    Pepe szerelt remekül, szöglet következik.

66
    Berjon szöglete a rövid sarok felé tartott, de nem sikerült kapura fordulnia a támadónak. Jöhet a madridi alakulat.

67
    Arrubarrena került gólhelyzetbe, lövését blokkolták a védők.

67
    Az Eibar magához ragadta a kezdeményezést, most ők veszélyeztetik Casillas kapuját.

69

KARIM BENZEMA is betalált. James bent tartotta a labdát, majd Benzemanak tálalt, aki üresen érkezett, és fölvarrta a labdát a bal felsőbe. Remek gól. Eldőlt a meccs.
    BENZEMA - 0:3

71
    Del Moral helyére érkezik Angel.

71
    Arruabarrena besárgult. Jamest rúgta fel.

72
    Ramos számára mára ennyi. Helyette Varane a pályán.

73
    Bale tartózkodott lesen. Fernandez Borbalan játékvezető le is fújta.

75
    James bal oldalról próbálta beadni Ronaldonak, de visszaértek a védők, és kilőtték a veszélyes területről a labdát.

76
    Carvajal mutatott be remek védőmunkát. Kikísérte a labdát. Casillas jöhet kirúgással.