Atlético Madrid – Málaga CF 3:1 (vége) | SD Eibar – Real Madrid 0:4 (vége) | Barcelona – Sevilla 5:1 (vége)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (vége)
SD Eibar
0:4 (0:2)
Real Madrid
szombat 22.11.2014, 18:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

A Real Madrid magabiztos győzelmet aratott.

A 23. percben James volt jókor jó helyen, és higgadtan fejjel kezdte a gólgyártást.
    A 43. percben Ronaldo érkezett Carvajal beadására, és a bal sarokba helyezve növelte az előnyét a madridi csapatnak. A második félidőben is kettőt lőttek a vendégek.
    A 69. percben Benzema érkezett üresen James baloldali beadására, és bombázta be a kapuba a labdát.
    A 83. percben Ronaldo tizenegyesből is betalált, kialakítva a 4:0-ás nagy arányú győzelmet.

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:51:52)

90+1
    Carvajal került helyzetbe, centikkel lőtt csupán mellé.

84
    Arbeloa lépett pályára. Ronaldot váltotta.
    RONALDO - 0:4

83
    Real Madrid gólt szerzett!

CRISTIANO RONALDO belőtte. Hggadtan, laposan, erősen, védhetetlenül kilőtte a jobb alsó sarkot. A kapus jó irányba vetődött, de nem ért oda. 4:0 a Realnak! Kiütéses győzelem lesz.

82
    Albentosa kapott sárgát kezezésért.

82
    Ronaldo lőtte rá a szabadrúgást. Egy védő kezén megpattan. Tizenegyes !

81
    Errasti szabálytalan Marceloval szemben.

72
    Ramos számára mára ennyi. Helyette Varane a pályán.

71
    Arruabarrena besárgult. Jamest rúgta fel.

71
    Del Moral helyére érkezik Angel.
    BENZEMA - 0:3

69

KARIM BENZEMA is betalált. James bent tartotta a labdát, majd Benzemanak tálalt, aki üresen érkezett, és fölvarrta a labdát a bal felsőbe. Remek gól. Eldőlt a meccs.

67
    Arrubarrena került gólhelyzetbe, lövését blokkolták a védők.

64
    Visszatett labda Isconak, aki kapásból lő, de mellé körülbelül egy méterrel. Szép támadás volt.

54
    A beadásra Ramos érkezett, fejjel ráküldte, de Irureta nagyot fogott. A kipattanót fölé vágták, de már les volt időközben!

Az első félidőben adódott ugyan helyzet a hazai oldalon is, de túlnyomó többségben a Real helyzeteiről szólt a félidő. Bale szabadrúgása kis híján gólt eredményezett, de a kapus nagyon jól teljesít. A 23. percben James érkezett a beadásra, és higgadtan fejjel gólt szerzett. Ezt követően Ronaldo érkezett Carvajal beadására, és kilőtte a bal sarkot. Ezzel a két góllal vezet a Real Madrid 45 percet követően! Hamarosan folytatjuk. Tartsanak velünk!
    RONALDO - 0:2

43

CRISTIANO RONALDO bevette az Eibar kapuját. Carvajal adta a gólpasszt a jobb szélről, Ronaldo jött, és kilőtte a bal sarkot. 2:0 a Real Madridnak!

42
    James kezezett, szabadot kapott a kék mezes alakulat.

36
    Pepe fejelte vissza a labdát, majd 3-4 méterről ziccer adódott Ramos előtt, Irureta ismét védett egy nagyot. Ő a hazaiak legjobbja eddig.

32
    Irureta szövegelésért kapott sárgát.

31
    Arrubarrena hatalmas helyzetbe került, remek labdát tálaltak neki, a lövés is jó volt, de Casillas bravúrral védett!
    JAMES - 0:1

23
    Real Madrid gólt szerzett! JAMES RODRIGUEZ érkezett a jobb oldalról érkező labdára, és bólintott higgadtan a kapuba! Vezet a Real Madrid.

21
    Ramos szabálytalankodott Arruabarrenaval szemben.

16
    Bale hatalmas lövését láthattuk. Irureta óriásit védett. A labda a léc alá tartott! Remek jelenet.

7
    Capa elé pattant a labda, aki rátűzte. Ronaldo beleért, szöglet.

A spanyol élvonalban a 12.fordulót rendezik hétvégén. Szombaton fogadja az Eibar együttese az éllovas Real Madridot.

Az Eibar a 12. a tabellán, három győzelem, négy döntetlen, négy vereség a mérleg. Hazai környezetben egy győzelem, három döntetlen, egy vereség a mérleg. Abszolút kiszámíthatatlan a csapat teljesítménye. Gólarányuk otthon 6:6.

A Real Madrid vezeti a tabellát. Kilenc győzelem, két vereség a mérleg. Idegen szereplésük alkalmával négyszer győztek, egyszer kaptak ki, brutális formában a csapat. 21:6 a gólarány idegenben öt meccsen. A lőtt gólátlag 4 felett van. Zsinórban 13 meccsen nyertek!

A meccs minden fontos eseményéről percről-percre tudósítunk Önöknek! Tartsanak velünk!

Gólok: 23. James, 43. Ronaldo, 69. Benzema, 83. Ronaldo (bünt.)

Lapok:   32. Irureta (EIB), 71. Arruabarrena (EIB), 81. Errasti (EIB), 82. Albentosa (EIB) – 21. Ramos (REA), 42. James (REA)

SD Eibar: Irureta – Abraham, Ekiza, Albentosa, Boveda – Garcia, Errasti – Berjon ( 78' Lara), Arruabarrena (C) ( 78' Lekic), Capa – Del Moral ( 71' Angel)
    Cserék: Jimenez – Angel, Anibarro, Boateng, Lara, Lekic, Nieto

Edző: G. Garitano

Real Madrid: Casillas (C)– Carvajal, Pepe, Ramos ( 72' Varane), Marcelo – Bale, Isco, Kroos, Rodriguez ( 78' Coentrao) – Benzema, Ronaldo ( 84' Arbeloa)
    Cserék: Navas – Arbeloa, Coentrao , Hernandez, Khedira, Nacho ,Varane

Edző: C. Anchelotti