Rayo Vallecano – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Levante – Valencia 2:1 (vége) | Elche CF – Cordoba 2:2 (vége)
Villarreal – Getafe CF 2:1 (vége)
Elche CF
2:2 (0:1)
Cordoba CF
vasárnap 23.11.2014, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

A meccsen négy gólt láthattunk. Az első félidőben kihagyott egy büntetőt az Elche, majd ezt Fidel büntette meg a 13. percben és szerzett vezetést a Cordoba. A hazaiak még lőttek egy sistergős kapufát a félidő végéhez közeledve.

A második félidőben Cartabia duplázta meg a vendégek előnyét, majd Lomban büntetőjével szépített az Elche, volt tartás a csapatban. A 75. percben össze is jött az egyenlítés, a győzelemre azonban már nem maradt erő, így be kell érjék a csapatok az egy-egy ponttal. A második félidő remek volt, izgalmas, és gólzáporos.

Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (20:49:58)