Rayo Vallecano – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Levante – Valencia 2:1 (vége) | Elche CF – Cordoba 2:2 (vége)
Villarreal – Getafe CF 2:1 (vége)
Villarreal CF
2:1 (2:0)
Getafe CF
vasárnap 23.11.2014, 21:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

Az első húsz perc a vendégeké volt, de nem sikerült gólra váltani a helyzeteket. Ezt követően feljavult a hazai csapat, majd a 38. percben Gaspar, ezt követően a 43.percben Moreno lőtt gólt.

A második félidőben szinte semmit nem csináltak a hazaiak, ráültek a két gólos előnyre. A 61. percben a sokadik helyzetet sikerült gólra váltani, és sikerült faragni a hátrányból. Az egyenlítésre nem maradt erejük a vendégeknek, pedig azért adódott lehetőség Lafita előtt is, és Sammir előtt szintén. Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (22:50:04)

90+4

90+4
    Cani beadása a jobb szélről nem okozott veszélyt, Guaita fogta.

90+4
    Diawara szabálytalan Paulistával szemben.

90+3
    Arroyo kapott szabadrúgást.

90+2
    Yoda a lecsorgó labdát csúnyán fölé lőtte, szinte kiszállt a stadionból.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Michel lövése megpattant, feltehetőleg saját társon, és elcsorog a jobb kapufa mellett. Kirúgás következik. Ezt is megúszta a Villarreal.