Magyarország_dup – Szlovénia 40:28 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Magyarország_dup
40:28 (11:9)
Szlovénia
szerda 26.11.2014, 15:30 • Nagyatád, Városi Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések (U18)

A harmadik felvonásban jobbára azok a játékosok kaptak lehetőséget, akik az első kettőben kevesebb időt töltöttek pályán. Bár a játékrész elején a szlovének irányítottak, a mieink gyorsan helyreállították a világ rendjét.

Válogatottunk biztos sikere a második félidőtől kezdődően egyetlen pillanatig sem forgott veszélyben, végül pedig tizenkét gólosra sikeredett.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! A nagyatádi Városi Sportcsarnok mára búcsúzik. (17:37:36)

70
    Véget ért a mérkőzés!

Bár korábban arról volt szó, hogy a két csapat a harmadik félidőben is harminc percet játszik egymással, ezt végül húsz minutumra faragták, így a magyar győzelem végül tizenkét találatnyira sikeredett. (40:28)

80
    ÉLŐ BEATRIX talpról elengedett lökete zárult eredményesen, s jelentette a mieink negyvenedik gólját. (40:28) (40:28)

79
    RUDMAN TJASA csökkentette csapata hátrányát tizenegy gólosra. (39:28) (39:28)

78
    HORVÁTH PETRA nevéhez fűződik az újabb magyar gól. (39:27) (39:26)

78
    Elrontott hazai támadás után ismét jöhettek a vendégek, akiknek oldalán ezúttal is RUDMAN TJASA lőtte ki a mieink kapujának közepét. (38:27) (38:27)

77
    A fordulás után RUDMAN TJASA volt eredményes. (38:26) (38:26)

77
    Az időkérést követőn akció végén Horváth Petra tüzelt elképesztő erővel, lökete a felső lécről jött ki. (38:25) (38:25)

77
    76:03-nál ifjabb Kiss Szilárd időt kért. (38:25) (38:25)

77
    Az unalomig vezetett támadás végén Beganovic Aneja lökete tévesztett célt. (38:25) (38:25)

76
    Élő Beatrix pontatlan lövése után jöhet a szlovén válogatott, amely a huszonhatodik góljáért indíthat támadást. (38:25) (38:25)

76
    A túloldalon RUDMAN TJASA révén jött a válasz. (38:25) (38:25)

75
    Eseménytelen percek után PUHALÁK SZIDÓNIA gólja törte meg a csendet. (38:24) (38:24)

Élő Beatrix hozta remek helyzetbe MÓD NOÉMIT, aki határozottan küldte a játékszert a ketrec bal oldalába. (37:24) (37:24)

72
    Stanko Tjasa került lövőhelyzetben, azonban Mistina Kitty újfent szép mozdulatot bemutatva mentette meg a mieinket a góltól. (36:24) (36:24)

71
    PUHALÁK SZIDÓNIA szerzett labdát, majd végigrobogott vele, s kilőtte a kapu bal oldalát. (36:24) (36:24)

70
    Szlovén támadással folytatódik tehát a mai, maratoni csata. (35:24) (35:24)

70
    69:53-nál Voglar Bojan habozás nélkül időt kért. (35:24) (35:24)

70
    SZABÓ LAURA révén első ízben vezet a magyar csapat tizenegy találattal. (35:24) (35:24)

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (12) Mistina Kitty, (54) Győri Barbara, (55) Gercsó Nóra – (2) Pásztor Noémi, (5) Hámori Konszuéla, (6) Pintér Zsanett, (7) Horváth Petra, (9) Diószegi Nikolett, (14) Gerháth Fanni, (21) Bouti Fruzsina, (22) Csala Anita, (28) Élő Beatrix, (29) Mód Noémi, (30) Puhalák Szidónia, (39) Kemény Dóra, (48) Faluvégi Dorottya, (61) Szabó Laura

Szövetségi edző: ifjabb Kiss Szilárd

Szlovénia: (1) Bratina Anja, (12) Golob Pia, (16) Burzanovic Natalija – (2) Svetik Maja, (4) Zelnik Ursa, (5) Cede Petra, (7) Abina Ana, (8) Micic Milica, (9) Voglar Kaja, (10) Stanko Tjasa, (11) Ljepoja Natasa, (13) Fragenz Asja, (14) Beganovic Aneja, (15) Rudman Tjasa, (17) Cehic Saida, (18) Poplasen Suzana, (19) Pisek Jasmina, (20) Unuk Alin

Szövetségi edző: Voglar Bojan

Játékvezetők: Burghardt Lukrécia, Burghardt Rozália