Magyarország_dup – Szlovénia 40:28 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Magyarország_dup
40:28 (11:9)
Szlovénia
szerda 26.11.2014, 15:30 • Nagyatád, Városi Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések (U18)

77
    76:03-nál ifjabb Kiss Szilárd időt kért. (38:25) (38:25)

70
    69:53-nál Voglar Bojan habozás nélkül időt kért. (35:24) (35:24)

70
    Abina Ana állt ki két percre. (33:24) (33:24)

67
    MÓD NOÉMI hétméteresből jegyezte a mieink harmincegyedik gólját. (31:22) (31:22)

62
    A magyar csapat számára belül védekezés miatt megítélt hétméterest PUHALÁK SZIDÓNIA váltotta gólra. (29:20) (29:20)

61
    Elkezdődött a harmadik játékrész! (28:18) (28:18)

Tíz perc szünet után jön a harmadik félidő! (28:18)

56
    A túloldalon Élő Beatrix végezhetett el hétméterest azonban félmagas löketét Bratina Anja védte! Nagyon szép mozdulat volt! (26:17) (26:17)

56
    A büntetőből VOGLAR KAJA volt eredményes. (26:17) (26:17)

55
    A rövid szünet alatt újfent megemlíthető, hogy a két csapat közös megegyezése alapján a mai játékidő a hagyományos kétfélidős forma helyett 3x30 perc! (26:16) (26:16)

55
    Voglar Bojan 54:35-nél kikérte harmadik idejét a mai mérkőzésen. (26:16) (26:16)

52
    Faluvégi Dorottyával szabálytalankodtak hétmétereset érően. A büntetőt ÉLŐ BEATRIX váltotta gólra. (24:14) (24:14)

51
    50:08-nál ifjabb Kiss Szilárd letett az időkérést jelző "T"-betűt a zsűriasztalra. (23:14) (23:14)

49
    Stanko Tjasa részesült kétperces kiállításban. (22:14) (22:14)

48
    A megítélt büntetőt KEMÉNY DÓRA ezúttal is magabiztosan értékesítette. (22:14) (22:14)

44
    Unuk Alin állt ki két percre. (19:13) (19:13)

42
    A büntetőt STANKO TJASA végezte el, s jegyezte belőle együttese tizenkettedik találatát. (18:12) (18:12)

41
    Kemény Dóra szabálytalankodott kétperces kiállítást érően Zelnik Ursával szemben. (18:11) (18:11)

39
    Voglar Bojan időt kért! A szlovén mester lépése teljesen indokolt, hiszen a mieink a második játékrész első nyolc percét 6-2-re nyerték, ezáltal pedig hat góllal vezetnek. (17:11) (17:11)

36
    A magyar együttes soros hétméteresét újfent KEMÉNY DÓRA váltotta gólra, biztos kézzel. (16:10) (16:10)

35
    A büntetőt KEMÉNY DÓRA biztos kézzel lőtte a kapu közepébe. (15:10) (15:10)

A szünetben fontos hangsúlyozni, hogy a két csapat közös megegyezése alapján a mai játékidő a hagyományos két félidős forma helyett 3x30 perc.

29
    28:43-nál ifjabb Kiss Szilárd is kikérte első idejét a mai összecsapáson. (10:8) (10:8)

28
    Pintér Zsanett ismét keményebb volt a kelleténél, ám ezúttal kétperces kiállításban részesült. (10:8) (10:8)

28
    Pintér Zsanett kapta a mérkőzés utolsó sárga lapját, miután túlzottan kemény volt Voglar Kaja-val szemben. (9:8) (9:8)

24
    Pisek Jasmina szabálytalankodott kétperces kiállítást érően. (8:8) (8:8)

23
    22:37-nél, a vendégek szövetségi edzője, Voglar Bojan időt kért. (8:8) (8:8)

20
    A megítélt büntetőt Élő Beatrix középre lőtte, Golob Pia határozott mozdulattal mentett meg csapatát az egyenlítő góltól. (6:7) (6:7)

17
    Ljepoja Natasa állt ki ismételten két perc erejéig. A vendégek 11-esének öt perc alatt a második kiállítása volt. (6:7) (6:7)

12
    Ljepoja Natasa vitte kétperces kiállítást érően a földre Pintér Zsanettet. (4:4) (4:4)

9
    Micic Milica nevéhez fűződik az összecsapás ötödik sárga lapja. (4:2) (4:2)

4
    Diószegi Nikolett vitte földre ellenfelét, egy támadáson belül a második magyar sárga kártya villant! (2:0) (2:0)

4
    Az ellenakció során Csala Anita volt keményebb a kelleténél, sárga lap. (2:0) (2:0)

3
    Stanko Tjasa vitte földre Csala Anitát, villant a sárga lap. (1:0) (1:0)

1
    Ljepoja Natasa kapta a mérkőzés első sárga lapját, miután túl kemény volt a falban. (0:0) (0:0)

A két csapat közös megegyezése alapján a mai játékidő a hagyományos két félidős forma helyett 3x30 perc lesz.

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (12) Mistina Kitty, (54) Győri Barbara, (55) Gercsó Nóra – (2) Pásztor Noémi, (5) Hámori Konszuéla, (6) Pintér Zsanett, (7) Horváth Petra, (9) Diószegi Nikolett, (14) Gerháth Fanni, (21) Bouti Fruzsina, (22) Csala Anita, (28) Élő Beatrix, (29) Mód Noémi, (30) Puhalák Szidónia, (39) Kemény Dóra, (48) Faluvégi Dorottya, (61) Szabó Laura

Szövetségi edző: ifjabb Kiss Szilárd

Szlovénia: (1) Bratina Anja, (12) Golob Pia, (16) Burzanovic Natalija – (2) Svetik Maja, (4) Zelnik Ursa, (5) Cede Petra, (7) Abina Ana, (8) Micic Milica, (9) Voglar Kaja, (10) Stanko Tjasa, (11) Ljepoja Natasa, (13) Fragenz Asja, (14) Beganovic Aneja, (15) Rudman Tjasa, (17) Cehic Saida, (18) Poplasen Suzana, (19) Pisek Jasmina, (20) Unuk Alin

Szövetségi edző: Voglar Bojan

Játékvezetők: Burghardt Lukrécia, Burghardt Rozália