Moser Medical Graz 99ers – Fehérvár AV19 5:6 (0:1 szétlövés után)
Moser Medical Graz 99ers
5:6 (1:4, 1:1, 3:0 - 0:0)
Fehérvár AV19
vasárnap 30.11.2014, 17:30 • Eisstadion Graz Liebenau, Graz • EBEL

Habár a fehérváriak belealudtak a mérkőzésbe, azért a tegnapi Bolzano verés után ma is megvan a győzelem, igaz, most csak a szétlövést követően. Reméljük, a kék-fehérek sokáig a győztes úton maradnak! (20:02:19)

65:00
    A Fehérvár AV19 csapata nyerte a szétlövést.
    BARTALIS gólja aranyat ér, csak összejön a győzelem!

Szétlövés kezdete.

Nem esett gól a hosszabbításban, jöhet a szétlövés.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

62:31
    Letelt a hosszabbítás fele, egyelőre nincsen döntés.

60:17
    A hosszabbítás öt perc, négy a négy ellen a csapatok a jégen.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Nagyon elrontottuk a harmadik játékrészt, 2-5-ről kiegyenlít a Graz, nem kellett hozzá, csak nyolc és fél perc.
    Egy-egy pont már a csapatoké, aki megnyeri a hosszabbítást, még egyet hozzátehet.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:01
    A záró harmad utolsó perce kezdődik meg.

58:09
    A Graz gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Hihetetlen, de nem tudjuk kihúzni! KEVIN MODERER egalizál! 5-5!

Gólpassz: Manuel Ganahl és Daniel Woger.

50:44
    GÓÓÓL! Egyre olvad a különbség! MANUEL GANAHL eredményes, élesedik a mérkőzés! 4-5!

Gólpassz: Daniel Woger és Kristof Reinthaler.

49:33
    GÓÓÓL! Szépítenek az osztrákok! RUPERT STROHMEIER lövését nem tudja védeni Robinson! 3-5!

Gólpassz: Miha Verlic.

40:01

Sikerül döntetlennel zárni a második játékrészt, így marad a három gólos különbség a záró harmad előtt. Mindenesetre nem szabad kiengedni, hátra van még 20 perc.

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik meg.

37:18
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehérváriak, visszaáll a háromgólos különbség! FRANK BANHAM lövése utat talál az osztrákok kapujába! 2-5!

Gólpassz: Jeff LoVecchio.

34:07
    Kiegészül a Volán, marad a 2-4-es állás.

32:07
    Ismét előnyben a vendéglátók, Ladislav Sikorcin (Volán) megy ki kettő percre bottal akasztásért!

28:50
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal szépítenek az osztrákok! MIHA VERLIC kozmetikázza az eredményt! 2-4!

Gólpassz: Stephen Werner.

27:47
    Egy ember visszajöhet, már csak "sima" előnyben az osztrákok.

27:32
    15 mp erejéig kettős emberelőnyben a Graz! Kevin Wehrs (Volán) korcsolyázik le a jégről kettő percre bottal ütésért!

25:47
    Emberelőnyben a hazaiak! Orbán Attila (Volán) ül le kettő percre gáncsolásért!

20:01

Grazi vezetés után hengerelt a Volán, LoVecchio három és Banham találataival 1-4 az állás 20 perc játékot követően. Nem szabad kiengedni, még nagyon sok van hátra!

20:00

19:01
    Az első harmad utolsó perce kezdődik.

16:39
    GÓÓÓL! Potyognak a székesfehérvári gólok! JEFF LOVECCHIO megállíthatatlan, harmadszor eredményes kevesebb, mint tizenhét játékperc alatt! 1-4!

Gólpassz:Kevin Wehrs és Frank Banham.

12:50
    GÓÓÓL! Újabb emberelőnyös találat, növelik előnyüket a vendégek! JEFF LOVECCHIO már másodszor talál be ma! 1-3!

Gólpassz: Frank Banham.

12:35
    Jake Marto (Graz) áll ki kettő percre gáncsolásért!

11:05
    GÓÓÓL! Már nálunk az előny! Kevesebb, mint két perc leforgása alatt fordít a Volán, FRANK BANHAM lő gólt a hazaiak kapujába! 1-2!

Gólpassz: Jeff LoVecchio és Andrew Sarauer.

08:10
    GÓÓÓL! Emberelőnyös találattal gyorsan egalizálnak a fehérváriak! Wehrs passza után JEFF LOVECCHIO eredményes! 1-1!

Gólpassz: Kevin Wehrs.

07:36
    Miha Verlic (Graz) ül le kettő percre bottal akasztásért!

06:58
    GÓÓÓL! Megszerzik a vezetést az osztrákok! Werner játszik LUKE WALKER elé, akinek a lövését nem sikerül hárítania Robinsonnak! 1-0!

Gólpassz: Stephen Werner

06:20
    Sajnos nem sikerült kihasználni az első előnyünket, marad a gól nélküli eredmény, kiegészülnek az osztrákok.

04:20
    Emberelőnybe kerülnek a fehérváriak! Mitch Ganzak (Graz) ül le kettő percre fogásért!

00:31
    A hazai oldalon Danny Sabourin, míg nálunk Josh Robinson kezd a kapuban.

00:01

Vezetőedző: Todd Bjorkstrand

Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Boivin, Ejdepalm, LoVecchio, Sarauer, Banham – Orbán, Tokaji, Benk, Erdély, Bartalis – Wehrs, Szirányi, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Reiter, Varga, Németh, Magosi, Vincze

Vezetőedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Patrick Gruber, Shane Warschaw.

A Bolzano legyőzése (3-2) után a Fehérvár AV19 csapata a Graz együtteséhez látogat vasárnap délután.
    A fehérváriak 25 ponttal a hatodik, míg az osztrákok 28 egységgel a negyedik helyet foglalják el a tabellán.
    A kék-fehérek az eddigi 11 idegenbeli fellépésükből ötöt megnyertek, hatot elveszítettek. A graziak hazai mérlege: hét győzelem, négy vereség.
    A magyar csapatnak ebben a szezonban nem sok babér termett a Graz ellen, szeptember 26-án 4-1-re, november 16-án pedig 5-2-re maradtak alul, utóbbinál hazai jégen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik és eredménykövetéssel zajlik a közvetítés..

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 7. Walker (Werner), 29. Verlic (Werner), 50. Strohmeier (Verlic), 51. Ganahl (Woger, Reinthaler), 59. Moderer (Ganahl, Woger) – 9. LoVecchio (Wehrs), 12. Banham (LoVecchio, Sarauer), 13. LoVecchio (Banham), 17. LoVecchio (Wehrs, Banham), 38. Banham (LoVecchio), utolsó bünt. Bartalis