Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 10:4 (vége)
Fehérvár AV19
10:4 (6:2, 1:1, 3:1)
HC LERAM Orli Znojmo
vasárnap 30.11.2014, 15:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

És vége a mérkőzésnek, nagyszerű hatvan percen vagyunk túl! Mindkét csapat tudásának megfelelően játszott, le a kalappal a teljesítményük előtt. Természetesen a végére kikristályosodott a két csapat közti különbség, a Volán javára, de olyan mértékben fel tudta venni a harcot velük a Znojmo, hogy a meccs egyes periódusaiban szinte egyenrangú partnerként lehetett tekinteni a csehekre. A hasonló fehérvári folytatásban bízva megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (16:54:25)

60:00

59:44
    Szépen tartja a korongot a Fehérvár.

58:23
    Mindkét csapat kiegészült.

57:54
    Megint egy kisebb dulakodás alakult ki Szeles védése után, de ez most nem ért kiállítást.

57:22
    Les miatt szakad meg a fehérvári offenzíva.

56:23
    Kissé elvesztették a fejüket a játékosok, Erdei Zoltán és Jan Bulin egyaránt kiül kettő percre durva játékért.

55:40
    Hiába tartottuk több mint egy percig az ellenfél harmadán belül a korongot, nem sikerült újabb gólt szerezni.

54:15
    A Fehérvár kiegészült.

53:50
    És mg egy védést bemutat a fehérvári hálóőr!

53:27
    Szeles Levente fog meg egy kék vonalról érkező lövést.

52:46
    Kis les miatt szakad meg a roppant veszélyes vendég támadás.

52:15
    Baranyai Balázst küldi ki a játékvezető két percre, fogásért.

51:21
    Tilosra ütötte a korongot a Fehérvár.

51:05
    Horváth Richárd lövése megy nem sokkal kapu mellé.

50:00
    Pontosan tíz perc van hátra, mikor bulira készülődnek a csapatok a fehérvári kapu előterében.

49:02
    A Volán gólt szerzett!
    És megvan a tizedik hazai gól! Kovács Olivér lövése még elakadt a kapu előtt álló védőben, a lecsorgó korong azonban TÖRÖK PATRIK elé került, aki a kapuba tessékelte azt!

48:30
    Szabó Bence lövését húzta le Svoboda a lepkés kesztyűvel.

48:02
    Felszabadítanak a vendég védők.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 4. Kovács (Tóth), 4. Erdei (Rajz), 6. Tóth R. (Kiss, Szabó D.), 8. Takács (Kiss, Szabó D.), 10. Kiss (R., Szabó D.), 19. Imre (Kovács, Járossy), 38. Imre (Kovács, D.), 42. Horváth (Kiss, Tóth), 44. Szabó B. (Baranyai, Szita), 50. Török (Kovács) – 3. Bulin P. (Jambor, Kruckovyc), 17. Jambor (Bulin P), 31. Niederhafner (Brezina, Kruckovyc), 47. Maca (Bulin P)

Fehérvár AV19: Gadácsi (Szeles) – Szabó B. (C), Baranyai, Szita (A), Imre, Kovács – Takács (A), Szabó D., Tóth, Erdei, Kiss – Erdély, Járossy, Négyesi, Horváth, Török – Fürst, Rajz, Szabó M.
    HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda – Kruckovyc (C), Konecny, Jambor, Bulin J. (A), Bulin P. – Maca, Pucher (A), Niederhafner, Krejci, Brezina