HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Budapešť – DVTK Jegesmedvék 1:5 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 3:4 (vége)
UTE Újpest Budapešť
1:5 (1:0, 0:4, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 30.11.2014, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

49:57
    A Miskolc gólt szerzett!
    Gyors kontra melynek végén BECZE TIHAMÉR talált a kapuba.

Gólpassz: Zachary Cohen.

39:46
    Egy kontra támadás végén a jobb kapuvasnál teljesen üresen maradt KALVIN RYAN SAGERT és a ziccert nem is hibázta el.

Gólpassz: Keegan Dansereau és Nagy Krisztián.

36:23
    Sagert lövése jött ki Ágostonról, de már azt is nagy bravúrral védte a kapus. A kipattanóra érkezett TÓTH ADRIÁN és megszerezte második gólját a mai napon.

Gólpassz: Kalvin Ryan Sagert és Hajós Roland.

A góllal az Újpest kiegészült!

34:10
    A kapu mögött szerzett korongot a Miskolc és miután TÓTH ADRIÁN a kapu elé került a rövid sarokba tette a korongot.

Gólpassz: Hajós Roland és Popovics Patrik.

22:14
    Benn maradt a harmadban a Miskolc és korongjáratás végén KEEGAN DANSEREAU talált be Ágoston kapujába.

Gólpassz: Tóth Adrián és Hajós Roland.

09:17
    Az Újpest gólt szerzett!
    TEEMU ELOMO cikázott a koronggal, majd a harmad közepéről elengedett egy lövést, amit már Bálizs sem tudott védeni.

Gólpassz: Hegyi Ádám Zoltán és Jozef Mihalik.

A góllal a Miskolc kiegészült!

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 10. Elomo (Hegyi Á. Z., Mihalik) – 23. Dansereau (Tóth A., Hajós), 35. Tóth A. (Hajós, Poppvics), 37. Tóth A. (Sagert, Hajós), 40. Sagert (Dansereau, Nagy K.), 50. Becze (Cohen)

UTE Újpest Budapešť: Ágoston (Szabó) – Hegyi (A), Durak, Elomo (C), Mihalik, Tapio – Lindgren, Kiss, Virág Cs. (A), Coleman, Gágyor – Ványi, Garbacz, Egyed, Tóth G., Pichler – Sommer, Szűcs, Virág T., Dömötör
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs(Duschek) – Boyle, Dudas (A), Láda (A), Cohen, Becze – Gőz, Dósa, Hajós (C), Popovics, Tóth A. – Sagert, Vojtkó, Nagy, Dansereau, Miskolczi – Ritó, Budai, Roczanov, Szilágyi, Fliszár

Játékvezetők: Kincses Gergely, Németh Márton – Pálkövi Botond, Kis-Király Barna