Arsenal FC – Southampton FC 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – Tottenham Hotspur 3:0 (vége) | Everton FC – Hull City 1:1 (vége)
Sunderland AFC – Manchester City 1:4 (vége)
Chelsea Football Club
3:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
szerda 03.12.2014, 20:45 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

Az első félidőbe elpuskázta lehetőségeit a Tottenham. Az első 15 percben három lehetőség is adódott előttük, ebből kettő kiemelendő. Kane érkezett remekül a beadásra, de fejese a felső lécen csattant. Ezt követően ismét ő volt helyzetbe, de passz helyett lőtt. Lövése elment a kapu előtt. A Chelsea ezt követően felébredt, és két perc alatt két gólt lőtt. Hazard kapott remek labdát Drogbától, majd lőtte be a rövid sarokba a labdát. Nem sokkal rá az előbbi gólpasszt adó Drogba fejezte be a támadást higgadtan, remek góllal.

A második félidőben többet volt a labda a vendégeknél, de ezzel nem mentek sokra, előrejutni nem sikerült. Mindössze a 93. percbe sikerült kaput találniuk a második félidőben, előtte csak a Chelseanek sikerült ez. A csereként beállt Remy egy cselt követően kilőtte a bal alsó sarkot beállítva a 3:0-ás végeredményt. Simán nyert a Chelsea, ezzel pedig ismét hat pontra növelték előnyüket a tabellán. Köszönjük figyelmüket! (22:40:41)

90+3

90+3
    Eriksen tette le Chadlinak akinek a lövését Courtois fogta.

90+3
    Chadli kapott szabadrúgást. Jó helyről jöhet a Tottenham utolsó lehetősége.

90+2
    Willian tette be a kapu elé, de Fazio kifejelte a játékszert.

90+2
    Chiriches szabálytalan Hazarddal szemben.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Willian fejezte be a támadást egy lapos lövéssel. Lloris leért, és fogta a próbálkozást.

89
    Bentaleb vállalta el messziről, de bal lábas próbálkozása gyengére sikerült. Courtois jöhet a kirúgással.

88
    Willian képes folytatni az utolsó percekben is a mérkőzést.

86
    Davies és Willian ütköztek, utóbbit ápolni kell.

85
    Mindösszesen öt perc van már csak, magabiztosan tartja három gólos előnyét a Chelsea.

84
    Eriksen végezte el a szögletet, ami nem volt pontos, kifejelték a védők. Bedobás következik.

84
    Ivanovic tisztázott, szöglet következik.

84
    Remy kezezett, jöhetnek a vendégek ismét.

83
    Szabadrúgást kap a Tottenham, melyet Lloris végezhet el.

83
    Azpilicuetat mintha lökték volna, a büntető elmarad.

81
    Leült a játék, egyik csapat sem szakad meg a gólszerzésért, mindkét csapat várja már a meccs végét.