Borussia M'gladbach – Hertha BSC 3:2 (vége) | Hannover 96 – VfL Wolfsburg 1:3 (vége) | 1. FC Köln – FC Augsburg 1:2 (vége)
SC Paderborn 07 – SC Freiburg 1:1 (vége) | Bayern München – Bayer Leverkusen 1:0 (vége)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:2 (1:0)
FC Augsburg
szombat 06.12.2014, 15:30 • RheinEnergieStadion, Köln • Bundesliga

Gyenge színvonalú, közepes iramú mérkőzésen az első félidő inkább a Kölné volt, megérdemelten szereztek vezetést a hazaiak. A fordulás után láthatóan rákapcsolt az Augsburg és érezhető volt, hogy az egyenlítés után megpróbálnak rámenni a győzelemre is.

Ez végül az utolsó percben sikerült is a vendégeknek, ezzel az újabb három ponttal ideiglenesen a harmadik helyre ugrottak a tabellán 24 pontjukkal, kiváló szezont fut eddig az Augsburg, a Kölnnek pedig továbbra is erősen hátrafelé kell figyelnie, nagyon szoros a tabella vége.

Köln – Augsburg: 1-2!
    ---- (17:24:13)

90+3

90+3
    Nem tud a vendégek kapujának közelébe jutni a Köln, meglesz az Augsburgnak.

90+2
    Mezőnyjáték folyik a középpályán, pedig a Kölnnek már mennie kéne előre, de nagyon. 1,5 perc hátra.

90+1
    Három perc a ráadás, nyilván nyomni próbál majd a Köln.
    Alexander ESSWEIN - 1:2

90
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Lehet, hogy mégis megnyeri végül az Augsburg! A bal oldalról érkezett Altintop hosszú indítása, ALEXANDER ESSWEIN egy pattanás után 17 méterről a bal alsó sarokba ragasztotta a labdát! 1-2!

90
    Kohr helyett Jeong-Ho Hong érkezett.

90
    Baba húzza meg a bal oldalon, másodikra be is tudta adni, de Mavraj fejéről kifelé pattan.

89
    Remek kísérlet, a bal oldalról Olkowski próbálkozott lövéssel, de kicsit erőtlen lett egy védő szorításában. Manningernek nem okozott gondot.

88
    Szögletre cseréli a lehetőséget a Köln, lepattant ugyanis a sorfalról Brecko lövése.

87
    Komoly kölni lehetőség, szabadrúgáshoz jutnak Verhaegh szabálytalansága után a tizenhatos bal sarkához közel. Majdnem tizenegyes lett ebből.

87
    Kölni lábakon a labda, de egyelőre nem jutnak előrébb, mint az ellenfél térfelének a fele.

86
    Werner vélhetően elfáradt, Esswein a helyén a vendégeknél.

86
    Mölders szöktette magát túl hosszan a bal oldalon.

86
    A mérkőzés hajrájába léptünk, továbbra is döntetlen az állás, az Augsburg van támadásban.

85
    Bobadilla elől csípik el a hazai védők a tizenhatoson belül, Bobadilla erőteljesen kezezést reklamál.