Nové Zámky – Budapešť 6:3 (vége) | Debreceni HK – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (1:0 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
Debreceni HK
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 12.12.2014, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • MOL Liga

60:38
    Sijka Dusan gáncsolásért áll ki. Nagy esély a Fradi előtt.

57:30
    Kaskovval szemben voltak túl kemények a ferencvárosiak, Lencsés Tamás ül ki két percre bottal akasztásért.

56:18
    Kaskov indult meg emberhátrányban. Gól nem lett, de Hegyi Ádám is kiáll két percre gáncsolásért.

56:05
    Voronovot küldik ki Kiss Ákos palánkra lökéséért két percre.

53:34
    Dubeket küldik ki gáncsolásért. Kulcsfontosságú emberelőny jöhet.

24:10
    Dubek akasztotta be Dancsfalvi lába közé a botját, a debreceni csatár pedig elesett, jött is a büntetés. Két perc emberelőny jöhet a hazaiaknál.

20:54
    Hegyi Ádám gáncsolásért kap két perces büntetést.

18:01
    Prakab Jánost állítják ki gáncsolásért, ha nem szerez gólt a Fradi, a harmad végéig emberelőnyben lesz.

15:18
    Kiss Ákos volt túl agresszív Hári Norberttel szemben: testre ütésért jár a két perc.

03:53
    Könczei Áron nyúlt oda a támadó harmadban a korongot birtokló védőnek, két percre kiküldik gáncsolásért.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 54. Ladányi (Sijka, Voronov), utolsó bünt. Ladányi – 21. Dubek (Kiss, Novak)