HSC Csíkszereda – DVTK Jegesmedvék 3:4 (0:2 szétlövés után) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 3:4 (vége)
szétlövés vége (0:2)
HSC Csíkszereda
3:4 (0:2, 2:1, 1:0 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
szombat 13.12.2014, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

65:00
    A Miskolc JJSE csapata nyerte a szétlövést.
    A győztes gól szerzője: DANSEREAU.

64:02
    Heffernan ugrik ki, és egy az egybe viheti Bálizs ellen, aki bravúrosan véd!

60:34
    Spady egy gyönyörű testcsel után óriási kapuvasat lő! Nincs ma szerencséjük a hazaiaknak!

58:15
    Becze lő középről, Raitums védeni tudott.

45:24
    A HSC gólt szerzett!
    Egyenlít emberelőnyben a HSC! Salló passzol Erik Spadyhoz, akinek lövésébe SHANE HEFFERNAN ér bele, a korong pedig becsorog Bálizs kapujába!

45:18
    Popovics kap 2 percet akadályozásért.

43:11
    Nagy Krisztián kap remek passzt és közvetlen közelről lőhetett, Raitums valahogy még beleért és nem lett gól!

42:46
    Salonen korcsolyázik be a Miskolci harmadba, és telibelövi a felső kapuvasat!

42:10
    Bíró Gergő volt ziccerben, de kapáslövése mellé megy.

38:05
    Gyönyörű góllal szépít a HSC! SHANE HEFFERNAN kezdett egyéni akcióba, kicselezett egy védőt, majd egy finom mozdulattal, fonákkal ellőtte a korongot Bálizs alatt.

37:05
    Nagy Krisztián lő 3-4 méterről és eltalálja a kapuvasat!

34:52
    Salonen passzol Hefernanhez, aki a kapu torkából nem tudja bejuttatni a korongot a kapuba.

32:58
    Molnár Zsombor maradt egyedül Bálizs ellen, aki hatalmasat védett újfent!

31:36
    Nagy István kap 2 percet az ellenfél botjának fogásáért. Metcalfe kap 2 percet akadályozásért.

30:35
    A Miskolc gólt szerzett!
    Egy ellentámadás után megszerzi harmadik gólját a Miskolc. BECZE TIHAMÉR érkezett jól középen Cohen passzára, majd lövése egy kis szerencsével, Raitums lábai között becsorgott a korong a kapuba.

24:45
    Dudas maradt ziccerbe, Raitums óriási bravúrral hárított!

23:12
    Gyönyörű támadás végén szerzi meg a szépítést a HSC. Nagy hozza lövőhelyzetbe BORS HUBÁT, aki felnéz és csuklóból belövi a korongot Bálizs mellett.

22:42
    Újabb kiállítás, ezúttal a vendégeknél. Gőz kap 2 percet hátulról lökésért, plusz 10 perc fegyelmi büntetést is kapott.

22:27
    Mihály Ede kap 2 percet bottal akasztásért.

20:14
    Nagy Krisztián kap 2 percet gáncsolásért.

19:41
    Bíró Gergő egy remek egyéni akció végén a kapuvasat találja el!

18:40
    Spady és Salló egyaránt elereszt egy-egy jó lövést az emberelőnyben, Bálizs mindkétszer remekül védett.

17:33
    Spady lövésébe Satek ér bele, nagy helyzet marad ki.

16:56
    Sagert kap 2 percet palánkra lökésért.

12:37
    Nagy István kap 2 percet gáncsolásért.

06:59
    Megduplázza előnyét a Miskolc. DUDAS JESSE RAY volt szemfüles a kapu előtt, és egy jó passz után Raitums lábai közt juttatja be a korongot a kapuba.

03:49
    Sagert kap jó passzt a kék vonalnál, erős lövését Raitums még védi, azonban a kipattanót könnyedén értékesítette ROCZANOV DEZSŐ.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 24. Bors (Nagy, Tranca), 39. Heffernan, 46. Heffernan (Spady, Salló) – 4. Roczanov (Sagert, Gőz), 7. Dudas (Cohen), 31. Becze (Cohen), utolsó bünt. Dansereau

0:2   Becze (MIS)

HSC Csíkszereda: Raitums (Kozuch) – Salonen, Bors, Heffernan, Salló, Satek, Mihály, Molnár, Tranca, Papp, Spady, Bíró G., Bíró O., Nagy, Bíró T., Farkas. Edző: Christer Dreberg
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Gőz, Sagert, Hajós, Popovics, Metcalfe, Roczanov, Nagy, Szilágyi, Láda B., Cohen, Becze, Tóth, Dansereau, Láda P., Dudas, Vojtkó, Miskolczi, Dósa, Fliszár. Edző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Gergely Lehel, Rédai Botond, Gergely Vilmos, Máté István