Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 5:3 (vége) | HSC Csíkszereda – Dab.Docler 2:4 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 4:3 (vége)
HSC Csíkszereda
2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Dab.Docler
vasárnap 14.12.2014, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Megérdemelten nyert a Dab, akik végig dominálták a második és a harmadik harmadot. A HSC erőnlétileg is rosszul bírta a mérkőzést, nem voltak kreatívak és pontatlanság jellemezte őket védekezésben, mint már oly sokszor a szezon során. A HSC december 23-án lép páyára legközelebb hazai pályán a Brassó ellen. Tartsanak velünk akkor is! (19:12:54)

60:00

59:29
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Kihasználja az emberelőnyt a Dab. Egy lövés után a kipattanót NATHAN MARTINE értékesítette

57:57
    Papp Szabolcs kap 2 percet bottal akasztásért.

57:16
    Satek lövése felpattan a védőhálóba, jöhet a bedobás.

55:57
    Salló lövését simán védi Sevela.

55:41
    Kettős kiállítás. Gröschl durva játékért kap 2 percet plusz végleges fegyelmit. illetve Spady kap 2 percet bottal lökésért.

55:14
    Farkas lövése megpattan Hüffneren és a védőhálóba esik a korong.

54:43
    Bedobás a Dab harmadában.

54:00
    Gyönyörű passzolgatás a HSC-től, Farkas Tamás 100%-os ziccerben maradt, ám Sevela megőrzi a Dab egygólos vezetését.

52:47
    Bors lő szépen, Sevela nagyot ment.

51:10
    Felszabadít a Dab.

50:50
    Martine kap 2 percet játék késleltetésért.

50:40
    Papp Szabolcs veszélyeztetett egy lapos lövéssel, ami mellé szállt.

47:37
    Farkas centerez Salonen irányába, kicsit volt csak pontatlan.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 3. Farkas (G., Salló), 15. Salló (Salonen) – 2. Szappanos (Azari), 12. Azari, 31. Martine (Galanisz, Berlisk), 60. Martine

HSC Csíkszereda: Raitums (Kozuch) – Salonen, Bors, Salló, Satek, Mihály, Molnár, Tranca, Papp, Spady, Bíró G., Bíró O., Nagy, Bíró T., Farkas, Bíró M. Edző: Christer Dreberg
    Dab.Docler: Sevela (Kalnins) – Berlisk, Martine, Szepessy, Galanisz, Azari, Hüffner, Pozsgai, Somogyi, Eskelinen, Szappanos – Mestyán, Nagy, Gröschl, Peterdi, Léránt, Erdélyi, Papp, Magosi, Kovács.Edző: Donald MacLean.

Játékvezetők: Gergely Lehel, Lascar Valentin, Rédai Botond, Péter Vilmos