Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 5:3 (vége) | HSC Csíkszereda – Dab.Docler 2:4 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 4:3 (vége)
Corona Brasov Wolves
5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 14.12.2014, 14:30MOL Liga

A záró harmadban négy gól született. Először a hazai csapat növelte három gólra előnyét emberelőnyből, majd a harmad derekán két percen belül három gól született, de továbbra is maradt a kétgólos hazai előny. A vendégek ráfizettek a sok kiállításra, amelyeket négy góllal büntetett meg a hazai csapat. A Macik így maradtak a második helyen a címvédő mögött egy ponttal, és jobb gólaránnyal a harmadik DAB előtt. A brassói csapat 47-re növelte pontjai számát, ami továbbra is csak a negyedik helyre elég. (16:54:12)

60:00

59:30
    Vastaps a brassói csarnokban már csak másodpercek vannak hátra.

58:21
    Becze Tihamér kap két percet testre ütésért.

58:01
    Elkezdődött az utolsó két perc a harmadik harmadban.

57:30
    Kiegészült a Miskolc!

57:00
    Sikerül felállni a hazai csapatnak, most megdolgoztatják a miskolci védelmet.

56:30
    Nem igen jön előre a Brassó, tartja a korongot, időre játszanak.

56:00
    Így nehéz lesz feljönni egy gólra.

55:29
    Mindent bele ad a Miskolc, nyomást gyakorolnak a hazai kapura, de egy újabb kiállítás következik a Macik csapatából. Metcalfe kap két percet magas bottal való játékért.

55:00
    Hajtanak a vendégek a gólért, Polc véd remekül egy lövést, majd rátenyerel a pakkra.

54:30

54:00
    Kivágja a Miskolc a korongot, jól védekeznek, de most Bálizs kényszerült bravúrra.

53:20
    A kapuvas mellett suhant el a hazaiak lövése.

53:00
    A buli után egy kemény löketet véd Bálizs.

52:27
    Ismét egy vendég kiállítás, kettő percet kap Hajós Roland akadályozásért.

51:36
    A Miskolc gólt szerzett!
    Gyorsan potyognak a gólok. Kihasználja a Miskolc az emberelőnyt DANSEREAU KEEGAN révén, aki közelről lövi a fekvő kapus felett a hosszú sarokba a harmadik miskolci gólt. Gólpassz: Becze Tihamér.

50:57
    Kiállítás a hazai csapatból Nagy kap két percet akadályozásért.

50:24
    A Brassó gólt szerzett!
    Szépen kidolgozott akció végén a kipattanó korongot lövi az üres kapuba ZSÓK LEVENTE. Gólpasszok: Peter Klouda, Martin Saluga.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 18. Obšut (Klouda), 33. Virág (Molnár Zs., Nagy), 40. Obšut (Klouda, Fodor), 43. Hietamaki (Molnár, Mihály), 51. Zsók (Klouda, Saluga) – 28. Becze (Dansereau), 50. Cohen, 52. Dansereanu (Becze)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obšut, Saluga, Klouda, Zsók (A) – Piszarenko (A), Hietamaki, Molnár, Mihály (C), Virág – Imecs, Nagy, Fodor, Antal, Petres – Bálint, Péter, Márton.

Edző: Jerry Björn Andersson.

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe (A), Cohen, Becze – Gőz, Dósa, Hajós (C), Tóth, Dansereau – Sagert, Vojtkó, Roczanov, Nagy, Láda B.(A) – Láda P., Popovics, Szilágyi, Miskolczi, Fliszár.

Edző: Majoross Gergely.

Játékvezetők: Valentin Lascar, Toparceanu Cosmin – Keresztes Levente, Siko Levente

Nézőszám: 1700.