Lengyelország – Ukrajna 1:2 (vége) | Franciaország – Magyarország 4:3 (vége) | Kazahsztán – Japán2 6:3 (vége)
Kazahsztán
6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
Japán2
hétfő 15.12.2014, 20:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

A harmad elején tovább folytatódott a kazah roham. A 44. percben Shestakov lő újabb gólt, és állítja vissza a 3 gólos különbséget. Majd a japán csapat jut büntetőhöz,de Volosenko fogja a lövést. A 48. percben emberelőnybe került a japán válogatott, de Mikhailis révén a kazah válogatott ért el újabb gólt. 6 perccel a harmad vége előtt Katsuragawa emelt Volosenko kapujába.
    Nagy iramot diktált mind a két csapat a mérkőzés folyamán, de a helyzeteit jobban kihasználó Kazah csapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. Így két nap után 100%-osan vezetik a csoportot. (22:06:47)

Gólpassz: Koizumi Tomonari

Koizumi passzolt a kapu elé érkező Katsuragawanak aki fonákkal emelt Volosenko mellett a kapuba

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 14. Korolinski (Grents, Zinchenko), 21. Shestakov (Ibraibekov, Mikhailis), 24. Grents (Korolinski, Zinchenko), 29. Shestakov (Mikhailis, Savitski), 45. Shestakov (Savitski, Mikhailis), 49. Mikhailis (Shestakov) – 26. Hirano (Hikosaka, Namioka), 37. Yo, 54. Katsuragawa (Koizumi)

Kazahsztán: Volosenko (Sevidov) – Gorozhaninov, Zinchenko, Korolinski, Grents, Presnov – Ibraibekov, Stepanenko, Shestakov, Mikhailis, Savitski – Mezhebitski, Nenakhov, Asetov, Kinstler, Kiselyov – Alexandrov, Ryspayev, Stukalov, Yadryshnikov, Neznamov
    Japán2: Furukawa (Takase) – Ohba, Minoshima, Koizumi, Osaka, Katsuragawa – Halliday, Otsu, Namioka, Hikosaka, Hirano – Hayata, Arai, Sakamoto, Inui, Nakayashiki – Iijima, Matsumoto, Miura, Sato, Yamada

Játékvezetők: Alerie, Aasum, Jucers