Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 3:2 (vége) | Debreceni HK – Budapešť 3:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 4:1 (vége)
Debreceni HK
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
UTE Újpest Budapešť
péntek 26.12.2014, 19:00 • Debrecen • MOL Liga

Az utolsó pillanatban mégis meg tudta szerezni a győzelmet a rendes játékidőben a Debrecen, így három ponttal gazdagodnak a bihariak, az Újpest, bár jól küzdött, ma pont nélkül maradt.

Debrecen – Újpest: 3-2!
    ---- (21:03:11)

60:00

59:00
    Megkezdődött az utolsó perc, várhatóan Pleszkánt le fogja hozni rövid időn belül az Újpest.

58:05
    A Debrecen gólt szerzett!
    ARTUR KURILYUK valószínűleg mégis meghozza a döntést, nem egész két perccel a vége előtt vezetést szerez a Debrecennek, 3:2!
    Gólpassz: Ladányi Balázs, Valerii Sadikov.

57:00
    Könnyen lehet, hogy most már nem kockáztatnak a csapatok, hogy legalább egy pont biztosan meglegyen. Három perccel a vége előtt egál.

54:00
    Továbbra sincs döntés, érik a hosszabbítás a találkozón.

48:59
    Kiegészült az UTE.

46:59
    Mihalik bottal akasztás miatt áll ki két percre, debreceni emberelőny.

40:01

A harmad elején már két gólosra növelte előnyét a Debrecen, ám az Újpest remekül hajrázott és ki tudott egyenlíteni. Semmi sem dőlt el, izgalmas harmadik harmad vár ránk.

Debrecen – Újpest: 2-2, a szünet után folytatjuk!
    ----

40:00

37:51
    Az Újpest gólt szerzett!
    KISS DÁNIEL használja ki az emberfórt és egyenlít! 2-2!
    Gólpassz: Teemu Elomo, Miroslav Durak.

36:23
    Túl sokan voltak a jégen a debreceniek, két perces büntetésben részesül a hazai csapat.

34:28
    VIRÁG CSABA szépít, van már újpesti gól is. 2-1!
    Gólpassz: Sommer Tamás.

32:00
    Nincs változás, továbbra is marad a 2-0.

28:17
    Teljes létszámban az Újpest.

26:17
    Dömötör Róbert gáncsolás miatt száll ki két percre, a negyedik fővárosi kiállítás.

24:39
    Coleman visszatérhetett.

Gólok és gólpasszok: 7. Ladányi (Kaskov, Emelianov), 21. Kaskov (Ladányi, Kurilyuk), 59. Kurilyuk (Ladányi, Sadikov) – 35. Virág (Sommer), 38. Kiss (Elomo, Durak)

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Könczei, Voronov, Vaszjunyin – Ladányi, Sadikov, Kurilyuk, Kaskov, Berta – Vincze, Okos, Prakab, Barabás, Tőkési – Tanka
    UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Mihalik, Tapio, Elomo, Durak, Kiss D. – Lindgren, Virág Cs., Hegyi, Coleman, Pichler – Dömötör, Tóth G., Garbacz, Csanyi, Sommer – Reiter, Turbucz

Játékvezetők: Halassy György, Mayer Gábor – Pálkövi Botond, Sipos Roland