Corona Brasov Wolves – HSC Csíkszereda 3:2 (vége) | Debreceni HK – Budapešť 3:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 4:1 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Dab.Docler
péntek 26.12.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Rendkívül fontos rangadót nyert meg a Miskolc, otthon tartva ezzel a nagyon értékes három pontot az egyik fő rivális, Dunaújváros ellen. Az Újváros a bajnokság elején komoly pontelőnnyel vezette a tabellát, most azonban a Miskolc és az Érsekújvár is már előttük van.

Miskolci Jegesmedvék – Dab.Docler Dunaújváros: 4-1!
    ---- (21:08:12)

60:00

59:22
    Kalnins is visszatért a jégre, innentől már nincs értelme kapus nélkül játszania a Dab. Doclernek.

59:22
    A Miskolc gólt szerzett!
    Végképp eldőlt a találkozó sorsa, KEEGAN DANSEREAU egy korongszerzés után az üres újvárosi kapuba továbbította a pakkot. 4-1!

58:09
    Kapus nélkül az újvárosiak, Kalnins helyett mezőnyjátékos a jégen.

58:09
    Időt kér a Dunaújváros.

55:57
    Kiegészült a Miskolc, kezd eldőlni a találkozó.

53:57
    Magas bot miatt két percre kiáll a Miskolc csapatából Tóth Adrián.

53:00
    Ahogy telik az idő, az a Miskolc malmára hajtja a vizet.

49:06
    JESSE RAY DUDAS növeli kettőre a Miskolc előnyét, nehéz helyzetben a Dunaújváros. 3-1!
    Gólpassz: Matthew Boyle.

40:01

Sok kiállítás és két gól. Előbb az Újváros egyenlített, a hajrában Metcalfe újra megszerezte a vezetést a hazaiaknak. De még hátra van egy harmad, semmi sem dőlt el.

Miskolc – Dunaújváros: 2-1, a szünet után folytatjuk!
    ----

40:00

39:30
    Mindkét csapat kiegészült, nem született újabb gól.

37:30
    Kezdenek elszabadulni az indulatok a nagy téttel bíró meccsen. Martine testre ütés, Dudas pedig durva játék miatt kap két perces büntetést.

36:52
    Gőz Balázs magas bot miatt kap két percet, Galanisz pedig tíz perces fegyelmi büntetést.

35:15
    TYLER METCALFE szerez ismét vezetést a Jegesmedvéknek! 2-1!
    Gólpassz: Zachary Cohen.

33:00
    Nyugalmas időszak, sem kiállítás, sem gól nem esett, maradt az 1-1.

Gólok és gólpasszok: 15. Láda, 36. Metcalfe (Cohen), 50. Dudas (Boyle), 60. Danserau – 26. Szappanos (Galanisz)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Metcalfe, Cohen, Becze, Dudas – Gőz, Hajós, Tóth, Dansereau, Dósa – Sagert, Nagy K., Láda B., Budai, Miskolczi – Popovics, Roczanov, Szilágyi L., Láda P., Fliszár
    Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Berlisk, Martine, Galanisz, Azari, Szappanos – Eskelinen, Somogyi, Pozsgai, Hüffner, Gröschl – Szepessy, Papp, Nagy R., Mestyán, Peterdi – Hruby, Magosi, Léránt, Erdélyi

Játékvezetők: BENIAC Dalibor, BACHURIK Jozef – KIS-KIRÁLY Barna, MUZSIK Norbert