Tottenham Hotspur – Manchester United 0:0 (vége) | Southampton FC – Chelsea F.C. 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Sunderland AFC 0:0 (vége)
Hull City – Leicester City 0:1 (vége) | Manchester City – Burnley FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Crystal Palace 0:0 (vége)
Stoke City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | West Ham United – Arsenal FC 1:2 (vége) | Newcastle United – Everton FC 3:2 (vége)
Southampton FC
1:1 (1:1)
Chelsea Football Club
vasárnap 28.12.2014, 15:05 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

Rendkívül jól védekezett a mérkőzés második félidejében a Southampton, hiába támadta szinte végig nyomasztó fölényben a Chelsea a második 45 percet, nem sikerült újabb gólt szerezniük a vendégeknek, így a listavezető csak egy ponttal gazdagodik ma. Az esélyek tekintetében vélhetően egy pontra fog csökkenni az előnyük a Manchester Cityvel szemben. A Soton rászolgált az egy pontra.

Southampton – Chelsea: 1-1!
    ---- (16:59:04)

90+5

90+5
    Hazard-t is felrúgják jó 30 méterre a kaputól, még ez is mehet!

90+5
    Még egy vendég szabadrúgás balról.

90+4
    Pellé kapott még sárga lapot.

90+4
    Fél perc már csak hátra, nem fogja megszerezni a győzelmet ma már a Chelsea.

90+4
    Mané feküdt a földön egy jó fél percet, vélhetően időhúzási szándékból.

90+3
    Filipe Luis bal oldali beadása pocsék, érintés nélkül pattog kirúgásra.

90+3
    Egyre nő az esélye annak, hogy kihúzza döntetlennel a Southampton, kiváló a védekezésük.

90+2
    Fabregas lőtte keresztbe a labdát a kapu előtt Drogba felé, pár centi híján elérte, de ez is kimaradt!

90+1
    Négy perc a hosszabbítás.

90+1
    Még jobban beszorul most emberhátrányban a Southampton, szerencséjükre már csak kevés idő van hátra.

90
    Remy érkezik az utolsó percekre Costa helyére a vendégekhez.

89
    Schneiderlin buktatja a kiugrani készülő Fabregast, második sárga lap, kiállítás!

89
    Feltámadt az utóbbi percekben a Southampton, egyáltalán nem támad percek óta a Chelsea. Most is szögletet harcolt ki a hazai csapat.