Stoke City – Manchester United 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Crystal Palace 0:0 (vége) | Hull City – Everton FC 2:0 (vége)
Liverpool F.C. – Leicester City 2:2 (vége) | Manchester City – Sunderland AFC 3:2 (vége) | Newcastle United – Burnley FC 3:3 (vége)
Queens Park Rangers – Swansea City 1:1 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:0 (vége) | West Ham United – West Bromwich Albion 1:1 (vége)
Tottenham Hotspur – Chelsea F.C. 5:3 (vége)
Newcastle United
3:3 (2:1)
Burnley FC
csütörtök 01.01.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League
    Newcastle United - Burnley FC 3:3

Gólogban gazdagra sikerült a mai mérkőzés, a Burnley játékosai alaposan megdolgoztak az egy pontért! Az első félidőben a Newcastle játszott jobban, vezettek is a félidőben, de a második játékrészben jobb volt a Burnley, sikerült is egyenlíteniük. a hazaiak az egyetlen épkézláb helyzetüket berúgták a második félidőben, így a vendégeknek csak a döntetlen jött össze ma. (17:58:32)

90+5

90+5
    Jones íveli a kapu elé a labdát, de kifejeli onnan egy hazai védő.

90+5
    Még egy szabadrúgás a vendégeknek, Janmaat löki el a középpályán Ingset.

90+4
    Brnes nem érte el a keresztlabdát a bal szélen, bedobás a hazaiaknak.

90+3
    Colbck jobb oldali beadását könnyedén kifejlete a kapuja elől Keane.

90+2
    Boyd kapott sárga lapot Sissoko lerántásáért.

90+1
    Ings startol a labdáért, de Alwick most is fogta előle.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás.

90
    Szöglettel jöhetnek balról a vendégek. Trippier beadását kifejeli a kapuja elől Janmaat.

90
    Trippier csavarta kapura a labdát, de a jobb sarok elől védeni tudott Alnwick.

89
    Remek helyről végezhet el szabadrúgás a Burnley. A tizehatos bal sarka előtt a labda.

89
    Williamson kapott sárgát, mert lerántotta Barnest.

88
    Barnesnek egy kicsit hosszú lett az előreívelés, Alnwick fogta a labdát.
    George BOYD - 3:3

87
    A Burnley gólt szerzett!
    Megint egyenlít a Burnley! GEORGE BOYD 18 méterről, kicsit a tizenhatos bal oldalától kilövi a bal alsó sarkot, Alnwick nem ér oda!

86
    Tiote kényelmesen végzi el a szabadrúgást, a hazaiak passzolgatnak.

84
    Trippier is sárga lapot kap, egy leránásért.

Kolarics László

Gólok: 15. Taylor, 25. Colback, 78. Sissoko – 19. Dummett (öngól), 66. Ings, 87. Boyd

Lapok:   68. Janmaat (NEW), 89. Williamson (NEW) – 61. Ings (BLY), 82. Mee (BLY), 84. Trippier (BLY), 90+2. Boyd (BLY)

Newcastle United: Alnwick – Janmaat, Taylor (Williamson 59'), Coloccini, Dummett – Sissoko, Colback, Tiote, Gouffran – Riviere (Armstrong 55'), Perez
    Cserék: Woodman – Williamson, Haidara, Anita, Santon, Armstrong, Cabella

Burnley FC: Heaton – Trippier, Keane, Shackell (Long 17', majd a helyére Reid 35'), Mee – Boyd, Jones, Marney (Kightly 32'), Arfield – Ings, Barnes
    Cserék: Gilks – Wallace, Kightly, Sordell, Reid, Jutkiewicz, Long

Játékvezetők: Dean – West, Garratt