Stoke City – Manchester United 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Crystal Palace 0:0 (vége) | Hull City – Everton FC 2:0 (vége)
Liverpool F.C. – Leicester City 2:2 (vége) | Manchester City – Sunderland AFC 3:2 (vége) | Newcastle United – Burnley FC 3:3 (vége)
Queens Park Rangers – Swansea City 1:1 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:0 (vége) | West Ham United – West Bromwich Albion 1:1 (vége)
Tottenham Hotspur – Chelsea F.C. 5:3 (vége)
Stoke City
1:1 (1:1)
Manchester United
csütörtök 01.01.2015, 13:45 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Góllal kezdte az évet a Stoke, de az első félidőben a United játszott jobban, megérdemelten egyenlítettek. A második félidőt is a vendégek kezdték jobban, de fokozatosan átvette a Stoke a játék irányítását, meleg perceket élt át a Manchester United védelme a hajrá kezdetén. A végén ismét Rooney-ék támadtak nagy erővel, de helyzetig sem jutottak már. Így a döntetlen teljesen jogosnak eredménynek mondható. (15:37:04)