Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 1:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 5:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 0:0 (elhal.)
Budapešť – HSC Csíkszereda 4:3 (2:1 szétlövés után)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 04.01.2015, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

A harmadik harmadban megszerezte a becsületgólt az Érsekújvár, de így is súlyos, 5-1-es vereséggel távoznak a felvidékiek Miskolcról, míg a Jegesmedvék önbizalomtól duzzadva továbbra is vezetik a MOL Liga tabelláját. Mára köszönöm a figyelmet, további szép estét kívánok, tartsanak velünk legközelebb is! (20:11:22)

60:00

59:45
    Weissmann kínálja meg még egy lövéssel öt méterről, középről Bálizst, aki magabiztosan véd.

59:14
    A vendégek birtokolják a korongot, de saját kapujuk környékéről is alig tudnak szabadulni.

58:09
    Faith próbálkozik hét méterről, de nem találja el a kaput.

57:45
    Puchovsky kihagyott helyzete az utolsó momentum a csapatok kiegészülése előtt.

56:55
    Kiegyenlített mezőnyjáték zajlik négy a négy ellen.

55:46
    Kisebb csetepaté a jégen, a kijövő Bálizs Weissmannal ütközik, akit ezért Dudas vonja felelősségre néhány nevelő célzatú ütéssel. Mind Weissmann, mind Dudas kettő percet kap, előbbi akadályozásért, utóbbi durva játékért.

55:33
    Boyle passzát vehette át üresen Becze, de nem tudja a visszaérő Krajcovic mellett belőni a pakkot.

54:45
    Caladi passza téveszt célt és csúszik vissza a saját harmadába.

53:37
    Két tilos felszabadítás gyors egymásutánban, előbb Siska, majd Duris jóvoltából.

53:12
    Láda próbálkozik a bal szélről, Krajcovic biztosan véd.

52:48
    Fliszár és Baron ütköznek nagyot, utóbbinak el is törik a botja.

52:02
    Megint elalszik a vendégek védelme, ezúttal Becze húz el egyedül, de ő meg Krajcovicba lövi bele a pakkot.

51:46
    Cohen húz el a koronggal, egy az egyben próbálja kicselezni a kapust, de egy centivel a vas mellé lő.

51:30
    Megint Weissmann kísérletezik közelről, Bálizs véd.

51:02
    Hajós centerezését Siska takarítja el Dansereau elől.

50:16
    Král távoli lövése suhan el a kapu előtt.

49:44
    Megint Caladi és Weissmann próbálkoznak, de a passzba belenyúl Bálizs és megszerzi a korongot.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 1. Becze (Cohen, Dudas), 7. Metcalfe (Dudas, Becze), 16. Dudas (Becze, Dansereau), 21. Boyle (Dudas, Dansereau), 38. Dansereau (Cohen, Becze) – 49. Weissmann (Caladi)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Láda B., Vojtkó, Popovics, Nagy K., Miskolczi – Ritó, Dósa, Roczanov, Szilágyi, Fliszár
    vezetőedző: Majoross Gergely

HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Cikanek) – Hrudik, Siska, Podstavek, Caladi, Faith – Huba, Baron, Hurtaj, Weissmann, Frolik – Sucharda, Král, Brandis, Puchovsky, O. Stefanka – Duris, Rejzek, Klobucnik
    vezetőedző: Slavomir Chlebec

Játékvezetők: Kincses, Halassy – Soós, Kormos