Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 1:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 5:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 0:0 (elhal.)
Budapešť – HSC Csíkszereda 4:3 (2:1 szétlövés után)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 04.01.2015, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

55:46
    Kisebb csetepaté a jégen, a kijövő Bálizs Weissmannal ütközik, akit ezért Dudas vonja felelősségre néhány nevelő célzatú ütéssel. Mind Weissmann, mind Dudas kettő percet kap, előbbi akadályozásért, utóbbi durva játékért.

37:38
    Robert Brandis ül le két percre bottal akasztásért, Juraj Faith pedig fegyelmi büntetésként kap kettő perc "pihenőt".

34:55
    Andrej Duris büntetése kettő plusz kettő perc magas bottal való játékért.

28:19
    Peter Klobucnik ütötte meg Dudas arcát botjával. Szándékosságról nem beszélhetünk, de a kiállítás jár: magas botért kettő perc.

19:19
    Puchovsky ül le Krajcovic kapus helyett, aki korongkilövésért kap kettő perces büntetést.

18:42
    Martin Král bottal akasztásért kap két percet.

14:36
    Jakub Hrudik akadályozza elég csúnyán Cohent, jön az újabb kiállítás, amivel a hazaiak emberelőnybe kerülnek.

13:55
    Tóth Adrián a második vendége a büntetőpadnak, akárcsak a másik oldalon Robert Brandis. Előbbi bottal akasztásért, utóbbi durva játékért bűnhődik.

11:08
    Dósa Krisztiáné az első büntetés, kettő perc gáncsolásért. Itt az esély, hogy magához térjen a vendégcsapat.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 1. Becze (Cohen, Dudas), 7. Metcalfe (Dudas, Becze), 16. Dudas (Becze, Dansereau), 21. Boyle (Dudas, Dansereau), 38. Dansereau (Cohen, Becze) – 49. Weissmann (Caladi)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Láda B., Vojtkó, Popovics, Nagy K., Miskolczi – Ritó, Dósa, Roczanov, Szilágyi, Fliszár
    vezetőedző: Majoross Gergely

HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Cikanek) – Hrudik, Siska, Podstavek, Caladi, Faith – Huba, Baron, Hurtaj, Weissmann, Frolik – Sucharda, Král, Brandis, Puchovsky, O. Stefanka – Duris, Rejzek, Klobucnik
    vezetőedző: Slavomir Chlebec

Játékvezetők: Kincses, Halassy – Soós, Kormos