Budapešť – Debreceni HK 5:2 (vége) | Nové Zámky – Ferencváros Bp. ESMTK 3:4 (vége)
UTE Újpest Budapešť
5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
Debreceni HK
péntek 09.01.2015, 18:00 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Egy rendkívül fontos győzelmet aratott az Újpest a Megyeri úton, mert közben a Fradi is vezet Érsekújváron!

Az első harmadban egy vendég emberelőny hullám végén gólt szerzett Kaskov, de nagyobb előnyt nem tudtak kiharcolni a vendégek, hiszen Ales Sila bemutatkozó mérkőzésen rendkívül jól védte a kaput.

A második harmad elején öt perc alatt megfordította a mérkőzést az Újpest Csányi, Durak és Elomo révén. Erre nem volt válasza a Debrecennek.

A harmadik harmad elején visszahozta a reményeket Kaskov a csapatának, de Csányi egy csodaszép góllal gyorsan válaszolt és a végén hiába hozták le a kapust a piros-fehérek Elomo az üres kapuba talált.

Ezzel tapad ellenfelére az Újpest és kedden újra találkoznak a csapatok ugyanitt.

Köszönöm a figyelmet! (20:04:26)

60:00

59:53
    Kiegészült az Újpest!

59:21
    Kiss Dániel felé a centerezés, de a fiatal védő nem tudott beleérni.

59:07
    Létszámegyenlőség!
    Andrei Emelianov akasztotta Mihalikot, így két percet kapott.

58:32
    Az Újpest gólt szerzett!
    Meglépett egy koronggal az Újpest és TEEMU ELOMO a támadó harmadból bevette az üres kaput.