HSC Csíkszereda – Dab.Docler 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 2:6 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
szombat 10.01.2015, 18:45 • Patinoarul Olimpic, Brassó • MOL Liga

Tökéletes magabiztossággal, mindhárom harmadot megnyerve szerezte meg a három pontot a MOL liga listavezető Miskolci Jegesmedvék együttese, a brassói jégcsarnokban!
    A Brassói Farkasok hiába játszhattak 14 percet emberelőnyben, valamennyi fórjukat elhibázták, a vendégek pedig szinte akkor lőttek gólt ezen a meccsen, amikor csak akartak!
    Összességében a négy gól előny még nem is fejezi ki hűen a két csapat közt ma meglévő tudásbeli különbséget!
    Holnap a Miskolc Csíkszeredára látogat, míg a Brassó a másik Erdélyben túrázó együttest, a Dunaújvárost látja vendégül.
    Tartsanak velünk akkor is és persze a többi közvetítésünk alkalmával is!
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:55:33)

60:00

59:38
    Kiegészült a Miskolc!

58:35
    Bálizs mentett még egyet Petres elől!

58:01
    Kettő percen belül vagyunk, zsebben az újabb három pont a listavezető miskolciaknak!

57:38
    Becze gáncsolásért még kapott egy két perces büntetést, de ennek már nincs túl nagy jelentősége!

56:40
    Zsókot állította meg teljesen szabályosan a vendégek védelme!

55:37
    Ebből a fórból sem lett brassói gól, kiegészült a Miskolc csapata!

55:30
    Még egy szépet védett a miskolciak kapusa!

55:20
    Imecs bombáját is szépen védte Bálizs Bence!

54:50
    Lesen akadt el a brassóiak támadása emberelőnyben!

54:10
    Obsut lövését védte jó érzékkel Bálizs!

53:37
    Mihályt akasztotta Dósa, kap még egy esélyt a szépítésre a Brassó!

52:45
    Miskolczi Márk közelről, fonákkal lőtt Polc kapuja mellé!

51:10
    Becze elől szabadított fel a brassói védelem!

50:00
    Nem nagyon erölteti már a támadásokat a listavezető Miskolc együttese!

48:30
    Tilosra ütötték a korongot a négygólos előnyben lévő miskolciak!

48:01
    Kiegészült a két csapat!

48:00
    Zsók huppant a jégre, de ez nem volt szabálytalanság!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 18. Virág Csanád (Obsut), 37. Saluga (Klouda) – 2. Dansereau (Gőz), 12. Dudas (Tóth A.), 17. Dudas (Dansereau), 27. Cohen (Metcalfe), 32. Láda B. (Tóth A.), 41. Cohen (Metcalfe)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obsut, Fodor Cs., Saluga, Klouda – János, Hietemaki, Mihály Á., Molnár Zsolt, Virág Csanád – Imecs, Nagy Cs., Zsók, Petres, Antal Zs. – Bálint Zs., Péter Zs., Mátyás, Márton. Edző: Jerry Andersson
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Dudas, Boyle, Becze, Cohen, Metcalfe – Sagert, Gőz, Tóth A., Hajós, Dansereau – Dósa, Vojtkó, Popovics, Nagy K., Láda B. – Budai R., Szilágyi, Fliszár, Miskolczi, Roczanov. Edző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Csomortni Zsolt, Mihai Butucel – Rédai Botond, Péter Vilmos