HSC Csíkszereda – Dab.Docler 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 2:6 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
szombat 10.01.2015, 18:45 • Patinoarul Olimpic, Brassó • MOL Liga

40:10
    A Miskolc gólt szerzett!
    Gólszerző COHEN. Assziszt: Metcalfe. Nem lacafacáztak sokat a miskolciak a harmadik harmad kezdetén, rögtön növelték az előnyüket! Tyler Metcalfe korongját ZACHARY COHEN vágta brassói kapuba! 2-6

36:21
    A Brassó gólt szerzett!
    Gólszerző SALUGA. Assziszt: Klouda. Szépítenek a hazaiak! Peter Klouda korongját MARTIN SALUGA lőtte be közelről! 2-5

31:21
    Gólszerző LÁDA B.. Assziszt: Tóth A..

26:14
    Gólszerző COHEN. Gyors miskolci támadás végén Metcalfe korongját ZACHARY COHEN emelte a brassói kapuba! Ismét három a különbség! 1-4

17:09
    Gólszerző VIRÁG CSANÁD. Assziszt: Obsut. Szépítenek a hazaiak! Jaroslav Obsut korongját VIRÁG CSANÁD lőtte Bálizs Bence kapujába! 1-3

16:14
    Gólszerző DUDAS. Assziszt: Dansereau. Belőtték a fórt is a borsodiak! Dansereau korongja kijött a kapuvasról, közben majdnem, de csak majdnem feldőlt a kapu, viszont JESSE RAY DUDAS észnél volt és a hálóba vágta a korongot! 0-3

11:04
    Gólszerző DUDAS. Assziszt: Tóth A.. Már kettővel mennek a medvék! Tóth Adrián korongját JESSE RAY DUDAS lőtte Polc kapujába! 0-2

01:44
    Gólszerző. Dansereau Asszisz: Gőz Gyorsan vezetést szerzett a vendégcsapat! KEEGAN DANSEREAU lövése kijött Polcról, a kipattanót Gőz Balázs pörgette vissza a tengerentúli csatárnak, aki másodjára már nem hibázott! 0-1

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 18. Virág Csanád (Obsut), 37. Saluga (Klouda) – 2. Dansereau (Gőz), 12. Dudas (Tóth A.), 17. Dudas (Dansereau), 27. Cohen (Metcalfe), 32. Láda B. (Tóth A.), 41. Cohen (Metcalfe)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obsut, Fodor Cs., Saluga, Klouda – János, Hietemaki, Mihály Á., Molnár Zsolt, Virág Csanád – Imecs, Nagy Cs., Zsók, Petres, Antal Zs. – Bálint Zs., Péter Zs., Mátyás, Márton. Edző: Jerry Andersson
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Dudas, Boyle, Becze, Cohen, Metcalfe – Sagert, Gőz, Tóth A., Hajós, Dansereau – Dósa, Vojtkó, Popovics, Nagy K., Láda B. – Budai R., Szilágyi, Fliszár, Miskolczi, Roczanov. Edző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Csomortni Zsolt, Mihai Butucel – Rédai Botond, Péter Vilmos