HSC Csíkszereda – Dab.Docler 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 2:6 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
szombat 10.01.2015, 18:45 • Patinoarul Olimpic, Brassó • MOL Liga

57:38
    Becze gáncsolásért még kapott egy két perces büntetést, de ennek már nincs túl nagy jelentősége!

53:37
    Mihályt akasztotta Dósa, kap még egy esélyt a szépítésre a Brassó!

46:01
    Sagert vitte be a korongot a brassói védőharmadba, Hietemaki akasztotta Őt ez is 2 perc! De nincs kettős emberelőny, mert Sagertet is kiállították a bírók, szinészkedésért!

44:42
    Újabb brassói kisbüntetés, János Imre kapta gáncsolásért!

40:34
    Molnár Zsolt bottal akasztásért ül ki 2 percre a büntetőpadra, újabb miskolci emberelőny!

36:21
    A gól szituációnál még Cohennek beírtak egy kétperces kiállítást is, brassói emberelőny!

31:47
    Dósa krisztián bottal akasztásért kapott a miskolciaktól 2 percet.

29:15
    Végül Sagert is kapott 2 percet a bunyó után, vagyis 4 a 4 elleni a játék.

29:15
    Antal Zsombor 2+2 percet kapott az iménti eset folyományaként, hosszú miskolci emberelőny következik!

22:51
    Popovics kiállítása miatt került megint emberelőnybe a Brassó! Gáncsolás miatt kapta a 2 percet a vendégek játékosa!

A harmad utolsó pillanatában még a kétgólos Dudas palánkra lökésért kapott 2 percet, így a Brassó emberelőnyben kezdheti a második játékrészt!

14:59
    Obsut gáncsolásért kapott 2 percet, miskolci emberelőny, először a mérkőzésen!

08:16
    Gőz kiütötte a korongot a palánkon túlra, a játék késleltetésért kapott 2 percet, itt az első brassói emberelőny!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 18. Virág Csanád (Obsut), 37. Saluga (Klouda) – 2. Dansereau (Gőz), 12. Dudas (Tóth A.), 17. Dudas (Dansereau), 27. Cohen (Metcalfe), 32. Láda B. (Tóth A.), 41. Cohen (Metcalfe)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obsut, Fodor Cs., Saluga, Klouda – János, Hietemaki, Mihály Á., Molnár Zsolt, Virág Csanád – Imecs, Nagy Cs., Zsók, Petres, Antal Zs. – Bálint Zs., Péter Zs., Mátyás, Márton. Edző: Jerry Andersson
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Dudas, Boyle, Becze, Cohen, Metcalfe – Sagert, Gőz, Tóth A., Hajós, Dansereau – Dósa, Vojtkó, Popovics, Nagy K., Láda B. – Budai R., Szilágyi, Fliszár, Miskolczi, Roczanov. Edző: Majoross Gergely

Játékvezetők: Csomortni Zsolt, Mihai Butucel – Rédai Botond, Péter Vilmos