Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 5:2 (vége)
Fehérvár AV19
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
spusu Vienna Capitals
vasárnap 01.02.2015, 14:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Ugyanaz a forgatókönyv a záró harmadnál, mint a másodiknál, ezzel a hazaiak megtartják első periódusban megszerzett előnyüket! A székesfehérváriak végig a kezükben tartották a mérkőzést, az ilyen arányú győzelmük is teljesen megérdemelt! (15:54:15)

60:00

59:37
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Eldől a mérkőzés! SZABÓ PÁL KRISZTIÁN gyűjti be a korongot a palánk mellet, gondol egyet, és kilövi a hosszú felsőt! Bravo! 5-2!

Gólpassz: Balogh Bence.

59:08
    Tartja a korongot az ellenfél harmadában a Volán.

58:02
    A mérkőzés utolsó kettő perce kezdődik meg.

57:35
    Kiegészül a Volán, közben Kornakker halássza le a felperdülő korongot a lepkéssel. Buli a hazai harmadból.

56:59
    Worel lövése lejön a blokkról, felszabadítanak a hazaiak.

56:31
    Worel távoli lövése Szabóról pattan fölé.

55:54
    Két védést mutat be Kornakker.

55:30
    Szakácsi (Volán) ül le kettő percre bottal akasztásért!

55:08
    Korbuly a kékről, Zopf mamutjáról kijön a pakk, de nincs ismétlés.

54:52
    A bedobás a bécsiek kapuja elől jöhet.

54:42
    Lesre korcsolyáznak a Capitals játékosai.

54:21
    Most a vendégek szorulnak be a kapujuk elé.

54:01
    Reisz a kékről, elakad egy bécsiben a pakk.

53:20
    Szép védekezés, Kocsis Ferenc mutatja be, a magyar játékos lehalássza a lövésre szánt keresztpasszt.

52:54
    Mazzag ziccerben, Zopf véd testtel!

52:15
    Szabó passzol a palánkra, a visszajövő korongot kapásból rászúrja, Zopf hárít!

51:16
    Znenahlik próbálkozik laposan oldalról, jól zár a mamut.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 5. Prácser (Balogh, Szakácsi), 9. Szabó P. K., 18. Sofron (Korbuly, Kocsis), 39. Szakácsi (Balogh, Prácser), 60. Szabó P. K. (Balogh) – 36. Kotinsky (Ranftl), 48. Bolterle (Nissner)

Fehérvár AV19: Kornakker (Gadacsi) – Arany, Reisz, Szabó P. K., Kocsis, Sofron – Korbuly, Varga, Pillók, Mazzag, Hamvai – Szakácsi, Balogh, Prácser

Vezetőedző: Tyler Dietrich

spusu Vienna Capitals: Zopf (Malik) – Kotinsky, Worel, Maier, Maxa, Szabad – Pospisil, Pelz, Bolterle, Schögl, Nissner – Preiser, Schönwetter, Znenahlik, Ranftl – Schneider

Vezetőedző: Paul Ullrich

Játékvezetők: Vladimir Babic – Mayer István, Csibi József