Borussia Dortmund – FC Augsburg 0:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Werder Bremen 1:2 (vége) | Hertha BSC – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
1. FC Köln – VfB Stuttgart 0:0 (vége) | SC Paderborn 07 – Hamburger SV 0:3 (vége)

90
    Langkamp gyűjti be a második sárga lapját, ezért mehet fürdeni előbb a védő.

68
    Kießling viszi ziccerben Kraftra, de belelövi a kapusba közvetlen közelről!

67
    Calhanoglu helyére Rolfes érkezik.

53
    Papadopoulos fejel kapura közelről, de fölé megy a fejese!
    Stefan KIEßLING - 0:1

51
    Papadopoulos kap harmadikra sárga lapot reklamálásért – mondom azért a harmadikat, mert a szegény, drága, szórakozott játékvezető kétszer dobta el a lapot mire harmadikra sikerült neki felmutatnia.

50
    A Leverkusen gólt szerzett!
    Wendell adja be a labdát a baloldalól, amit KIEßLING kotort nagyon komédiás körülmények között a kapuba! 1-0 a Leverkusennek.
    Çalhanoğlu

40
    Calhanoglu küldi kapura izomból a labdát, de Kraft remekül helyezkedett, így ki tudta ütni a labdát!

34
    Hegeler rúg oda kegyetlenül Bendernek, ezért kap sárga lapot.

29
    LANGKAMP húzza vissza Brandtot abszolút gólhelyzetben, de a játékvezető megkímél neki és csak sárga lappal jutalmazza a megmozdulást.
    Hosogai

10
    A szöglet jól tekeredik középre... Hosogai fejel pár méterről egy óriási, csattanós kapufát!

3
    Calhanoglu lő távolról egy bombát.... nagyon jó kis lövés volt a kutyafáját! Centikkel ment el a baloldali kapufa mellett.