Borussia Dortmund – FC Augsburg 0:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Werder Bremen 1:2 (vége) | Hertha BSC – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
1. FC Köln – VfB Stuttgart 0:0 (vége) | SC Paderborn 07 – Hamburger SV 0:3 (vége)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:0 (0:0)
VfB Stuttgart
szerda 04.02.2015, 20:00 • RheinEnergieStadion, Köln • Bundesliga

Jól kezdett a Stuttgart az első félidőben kisebb helyzeteik voltak, de a 25. perctől kiegyenlített játék zajlott, amely a második félidőre kicsit unalmassá vált. A hajrát még megnyomta a Köln, volt egy-két komolyabb lehetőségük is, de nem találtak be, a Stuttgart a végén már csak az eredményt tartotta, maradt a 0:0, amely egyik csapatnak sem igazán jó, érdemes a "táblázat fül"-re kattintani. (21:56:56)

90+1

90+1
    Maroh ível be jobbról, de mély a labdája, lehúzza Ulreich, ennyi volt a meccs.

90+1
    1 perc a hosszabbítás.

90
    Leitner helyett Maxim a Stuttgartban.

89
    Ibisevicet előz meg Maroh a jobb szélen, előre vágja a labdát.

88
    Ibisevic egy szabálytalansággal mutatkozik be, kölni szabadrúgás jön a kezdőkörből.

87
    Ibisevic jön Harnik helyére.

86
    Harnik beadását veszi le Wimmer a 16-oson belül, kihozza a Köln a labdát.

85
    Risse emel a védők mögé egy labdát, Osako veszi le kicsit hosszan, így Ulreich közbe tud lépni.

85
    Halfar szerez labdát a jobb szélen, de el is veszíti azonnal.

84
    Ez már igazi gólhelyzet volt.

83
    Risse ad be laposan jobbról, Finne nagy helyzetből, 12 méterről bombáz a kapu fölé!

82
    A dobás után elveszítik a labdát a vendégek.

82
    Werner beadását blokkolják oldalra, dobhat a Stuttgart.

81
    Tíz perc van háta nagyjából, fölényen játszik a Köln, de kidolgozott helyzetük még mindig nem akadt.

80
    Werner esik el a bal szélen, pedig hozzá sem értek...

79
    Hector élesen belőtt labdáját fejelik ki a védők a rövid saroknál.

79
    Halfar újabb szöglete veszélytelen.

Gólok:

Lapok:   73. Gerhardt (KLN), 73. Maroh (KLN)

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Olkowski, Maroh, Wimmer, Hector – Vogt ((59' Gerhardt), Lehmann – Peszko (59' Finne), Risse, Halfar – Ujah (76' Osako)

Cserék: Kessler – Osako, Brecko, Mavraj, Finne, Svento, Gerhardt

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Baumgartl, Niedermeier, Hlousek – Romeu – Klein, Leitner (90' Maxim), Gentner, Sararer (64' Werner) – Harnik (87' Ibisevic)

Cserék: Kirschbaum – Sakai, Haggui, Ibisevic, Werner, Rausch, Maxim

Játékvezetők: Tobias Stieler – Patrick Ittrich, Sascha Thielert – Christoph Bornhorst

Nézőszám: 48.400