Veszprém – RK Radnicki Kragujevac 40:24 (vége)
Telekom Veszprém
40:24 (24:9)
RK Radnicki Kragujevac
szerda 04.02.2015, 18:00 • Veszprém Aréna • SEHA Liga

Közepesen jó játékkal is fölényesen nyerte mai mérkőzését a Veszprém, nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Mikler és Rózsavölgyi együttesen 47%-os kapusteljesítményt nyújtott, ez is megsüvegelendő. Mindenki pályára lépett a hazai csapatból és hozzá is tette a magáét.

Jamali visszatért, nem is játszott rosszul, bár egyértelmű a meccshiánya egyelőre. Érezhetően a második félidőben már nem vette annyira halálosan komolyan a játékot a Veszprém, a félidei 15 gólos különbséghez egyet pakolt csak hozzá. A különbség nagyjából reálisnak mondható, őrzi ezzel 100%-os mérlegét a SEHA Ligában az MKB.

MKB-MVM Veszprém – Radnicki Kragujevac: 40-24!
    ---- (19:21:25)

60
    Mérkőzés vége. (40:24)

60
    RAJCEVIC lerohanásból eredményes még a végén. (40:24)

60
    Na, még egy Rózsavölgyi védés, de újra eladjuk elől. (40:23)

60
    Zeitz lövését rúgja ki Petrovic. (40:23)

59
    PRALICA a bal alsóba pattint átlövésből, nem védekeztünk valami jól most. (40:23)

59
    Az utolsó két percbe léptünk. (40:22)

58
    Marguc lövése kipattan Petrovicról, IVÁNCSIK azonban jó helyen volt és gólra váltotta a kipattanót. (40:22)

58
    Pralica átlövését Rózsavölgyi védi lábbal. (39:22)

57
    LÉKAI középen hatalmas rést talált és nem hibázta el. (39:22)

57
    Zeitzon löktek nagyot, de nincs ítélet, GUGLETA pedig a hálóba talál ziccerből. Nem oszt, nem szoroz. (38:22)

56
    Blokkolt lövés fog Rózsavölgyi, a túloldalon viszont eladjuk. (38:21)

56
    Elérheti a 40 gólt is az MKB. (38:21)

56
    Milincic kap kettő perces büntetést. (38:21)

56
    NILSSON gólra váltja ziccerét a beállós pozícióból! (38:21)

55
    Rózsavölgyi fogja Ervacanin ziccerét lábbal! (37:21)

55
    Nilsson góljába most belefújnak, pedig hasonlóan szép volt, mint az iménti. (37:21)