Tottenham Hotspur – Arsenal FC 2:1 (vége) | Aston Villa FC – Chelsea F.C. 1:2 (vége) | Leicester City – Crystal Palace 0:1 (vége)
Manchester City – Hull City 1:1 (vége) | Swansea City – Sunderland AFC 1:1 (vége) | Queens Park Rangers – Southampton FC 0:1 (vége)
Everton FC – Liverpool F.C. 0:0 (vége)
Leicester City
0:1 (0:0)
Crystal Palace
szombat 07.02.2015, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Barclays Premier League

Hiába lőtt 19x kapura a Leicester City, bár öt kapura is ment, ma nem sikerült bevenniük a Crystal Palace kapuját. Egyetlen Palace gól azonban eldöntötte a három pont sorsát, még nehezebb helyzetben a Leicester a kiesés elleni harcban.

Leicester City – Crystal Palace: 0-1!
    ---- (17:55:11)

90+5

90+4
    Konchesky kap még sárga lapot a legvégén.

90+4
    Jócskán van ráadás a második félidőhöz is.

90+1
    Már a ráadásban járunk, őrzi egy gólos előnyét a Palace.

87
    A meccs hajrájában járunk, 14 lövésnél jár a Leicester City, 12-nál a Palace, de ebből a tizenkettőből egy gólt eredményezett.

82
    Kelly buktatás miatt kapott sárga lapot.

80
    A harcos Vardy jött be Simpson helyére harmadik hazai csereként.

79
    Guedioura érkezett Gayle helyére a vendégeknél.

79
    Ulloa kapott sárga lapot.

71
    Újabb hazai csere, Nugent helyett Kramaric lépett pályára.

67
    Schlupp helyett Albrighton érkezett a hazaiaknál.

61
    Egy óra játékot követően Leicester City – Crystal Palace: 0-1.
    Joe LEDLEY - 0:1

55
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    JOE LEDLEY találatával a Crystal Palace szerzi meg a vezetést! 0-1!

52
    10-8-ra változott a kapuralövési arány, igen régóta nem kísérletezett már lövéssel a Leicester.

46
    Dann és Mutch helyett érkezett Hangeland és Sanogo. Kettős vendég csere a szünetben.

46

Három perc hosszabbítás után vége az első félidőnek. A Leicester City végül maradt tíz kapura lövésnél, a Crystal Palace hétre növelte a végéig. Gól azonban egyelőre nincsen.

Leicester City – Crystal Palace: 0-0, a szünet után folytatjuk!
    ----

45+3

44
    Az első félidő hajrájában járunk, az utóbbi percekben egy Palace kísérletet jegyezhettünk fel.

40
    Akciódús kis meccs a maga 10-5-ös kapuralövési arányával 40 perc alatt, de gól még nincs.

32
    Simpson kapott sárga lapot.

32
    Fél óra után sem született még találat, de a Leicester beindult, már 8 kapura lövésnél tart.

21
    Túl az első húsz percen sem jegyezhettünk fel eddig gólt. A Palacenak már három lövése van.

16
    2-2 a kapura lövések aránya, de sem Speroninak, sem Schwarzernek nem kellett eddig közbeavatkoznia.

10
    Schlupp kapott sárga lapot.

7
    A hazai csapat még nem lőtt kapura, a Crystal Palace már rendelkezik egy kaput el nem találó lövéssel.