Cegléd – Csurgó 25:29 (vége) | PICK – Tatabánya 37:22 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
37:22 (15:13)
Grundfos Tatabánya KC
szombat 07.02.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:27:18)

Kiegyenlített első félidő után fölényesen nyerte az alapszakaszban rangadónak számító meccset a MOL-Pick Szeged. Mindkét félidő elejét nagyon megnyomták a szegediek, de amíg az első játékrészben volt egy tekintélyesebb visszaesésük, a második félidőben már nem. Az utolsó bő negyedóra néha már örömjáték volt a hazaiaknak, győzelmüket nemigen fenyegette veszély ma.

60
    Mérkőzés vége. (37:22)

60
    Balogh gyors lövését védi még a legvégén Paul. (37:22)

60
    Gyors indítás után a középen betörő JUHÁSZ eredményes. (37:22)

60
    Ilyés átlövését védi bal kettőből Paul. (37:21)

59
    Bodó veszít labdát bal kettőben, a hazaiak indulhatnak. (37:21)

59
    Wyszomirski védte Juhász lövését, a gyors hazai kontra végén PARRONDO eredményes a jobb szélről. (37:21)

58
    Bombac passza után Balogh átlövését sáncolja a vendégvédelem. (36:21)

58
    BODÓ balátlövőből lőtt hatalmas gólt a hosszú alsó sarokba. (36:21)

57
    Juhász lőtt középről a jobb sarok mellé, Wyszomirski gyors leindítása után pedig VRANJES talált be ziccerben. (36:20)

56
    BOMBAC tört be középen nagy csellel, s szépen lőtt a jobb sarokba. (35:20)

55
    Bodó passza után Peric lövését védi Wyszomirski, a hazaiaké a labda. (34:20)

55
    Bodó bejátszása után a Mazákkal szemben szabálytalan Vranjest küldik ki két percre. (34:20)

54
    PARRONDO a jobb sarokba lőtte a büntetőt. (34:20)

54
    Bombac passza után Vranjes harcol ki beállóban hétméterest. (33:20)

53
    Boskovic vonalra lépett, a hazaiaké a labda. (33:20)

53
    Eladott labda mindkét oldalon, majd Parrondo és BOMBAC játssza ki a lerohanást ziccerig, s utóbbi lő a jobb felső sarokba. (33:20)