Franciaország – Szlovákia 3:2 (vége) | Dánia – Magyarország 2:3 (vége)
Dánia
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Magyarország
vasárnap 08.02.2015, 13:40 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

A hétvégi Négy Nemzet női jégkorongtornát tehát Magyarország nyerte, második Dánia, harmadik Franciaország, negyedik pedig Szlovákia válogatottja!
    Két hónap múlva a kínai vb-n is egy nagyon jó szereplést szeretnénk a magyar lányoktól, addig persze még van idő kijavítani az esetleges hibákat!
    Most örüljünk ennek a szép sikernek, amit ez a tornagyőzelem jelent!
    A Káposztásmegyeri Jégpalotából köszönjük a megtisztelő figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (15:49:05)

Hatalmas szívvel és határtalan lelkesedéssel párosult ma a magyar csapat játéka és így megérdemelten csendülhet fel a magyar himnusz!

KISS-SIMON FRANCISKA lett a torna legjobb hátvédje, míg a dán Josefine Persson a legjobb csatár!

A dánok legjobbja ma MICHELLE BRIX NIELSEN, míg nálunk természetesen a kétgólos GASPARICS FANNI kapja a díjat!

MEGVAN A MAGYAR LÁNYOKNAK A MECCS ÉS A TORNAGYŐZELEM IS!
    GRATULÁLUNK!

60:00

59:44
    Időt kért a dán válogatott szakvezetője, Denis Larsen!

59:36
    Kapus nélkül, 6 az 5 ellen támadnak a dánok!

59:06
    Huszák lövését védte a dán kapus.

58:08
    Már belül az utolsó kettő percen, amikor megint Gasparics veszélyeztetett, de lövését most megfogta Clayton-Jacobsen!

57:50
    Pintér Lili egy ütközésnél megsérült, le kellett támogatni a jégről!

57:29
    Magyarország gólt szerzett!!
    Gólszerző GASPARICS. Assziszt: Huszák. Gólra gól! Huszák Alexandra korongját GASPARICS FANNI vágta a dán kapuba! 3-2 a mieink javára!

57:00
    Dánia gólt szerzett!
    Gólszerző GLUP. Assziszt: Just-Jensen. Gyorsan belőtték a fórt a dánok! Just-Jensen passzát SILKE GLUD emelte a kapunkba! 2-2

56:48
    Megugrottak a mieink, de sajnos tőlünk állítottak ki a bírók, bottal lökésért Huszák a kiállított játékos!

56:25
    Elmozdult a magyar kapu, egyelőre áll a játék!

56:13
    Pintér Lili és a két Jókai-Szilágyi elől mentett végül a dán kapus.

54:47
    Kiegészültek a dánok, nincs magyar gól ebből a hosszú emberelőnyből, mely volt egy ideig kettős is!

54:02
    Emberelőnyben ütött tilost a magyar válogatott!

53:03
    Mostantől ismét sima emberelőnyben a mieink, miután a kettősből nem sikerült betalálni!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 46. Nielsen (Glud), 57. Glud (Just-Jensen) – 30. Gasparics (Németh B.), 32. Dabasi (Horváth T.), 58. Gasparics (Huszák)

Dánia: Kapusok: Clayton-Jacobsen, Joa.
    Védők: Ploug-Thomsen, Langsager, Frandsen, Eberhardt, Lund-Jensen, Just-Jensen, Olausson, Asperup, Weis, Kryger-Nordvi.
    Csatárok: Gregersen, Glud, Russell, Persson, Nielsen, Friis-Hansen, Almquist, Henriksen, Ernst, Peters. Szövetségi edző: Denis Larsen

Magyarország: Kapusok: Németh Anikó, Poltzer Renáta
    Védők: Kiss-Simon Franciska, Németh Bernadett, Odnoga Lotti, Csiszér Sarolt, Szlaby Gyöngyi, Pál Vanda, Trencsényi Kitti.
    Csatárok: Gottlibet Zóra, Dabasi Réka, Gasparics Fanni, Somogyi Vivien, Horváth Tifani, Huszák Alexandra, Jókai Szilágyi Kinga, Jókai Szilágyi Zsófia, Kiss Andrea, Pintér Hanna, Pintér Lili, Rónai Alexandra, Ungár Rebeka.
    Szövetségi edző: Buzás Norbert

Játékvezetők: Kincses Gergely, Gérnyi Katalin – Kókai Márk, Muzsik Norbert.