Franciaország – Szlovákia 3:2 (vége) | Dánia – Magyarország 2:3 (vége)
Dánia
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Magyarország
vasárnap 08.02.2015, 13:40 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

56:48
    Megugrottak a mieink, de sajnos tőlünk állítottak ki a bírók, bottal lökésért Huszák a kiállított játékos!

52:47
    Kőkemény palánkralökés, ez is 2 perc, Asperup.

51:03
    Védett ugyan a dán kapus, de közben Frandsen közben már szabálytalan volt, magyar emberelőny!

38:52
    Elcserélték magukat a dánok, 4 a 4 elleni játék következik!

38:03
    Emberhátrányban lesznek a mieink, Trencsényi Kitti kapta a 2 percet bodicsekért, ami a női jégkorongban szabálytalan!

19:56
    Felgyorsultak az események a harmad végére; Weiset fogásért állították ki, emberelőnyben kezdhetjük majd a második játékrészt!

09:15
    Jókai-Szilágyi Zsófit akasztotta Gregersen, 2 percig magyar emberelőny!

01:25
    Line Ernst kapja a meccs első kisbüntetését, gáncsolásért! Magyar emberelőny!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 46. Nielsen (Glud), 57. Glud (Just-Jensen) – 30. Gasparics (Németh B.), 32. Dabasi (Horváth T.), 58. Gasparics (Huszák)

Dánia: Kapusok: Clayton-Jacobsen, Joa.
    Védők: Ploug-Thomsen, Langsager, Frandsen, Eberhardt, Lund-Jensen, Just-Jensen, Olausson, Asperup, Weis, Kryger-Nordvi.
    Csatárok: Gregersen, Glud, Russell, Persson, Nielsen, Friis-Hansen, Almquist, Henriksen, Ernst, Peters. Szövetségi edző: Denis Larsen

Magyarország: Kapusok: Németh Anikó, Poltzer Renáta
    Védők: Kiss-Simon Franciska, Németh Bernadett, Odnoga Lotti, Csiszér Sarolt, Szlaby Gyöngyi, Pál Vanda, Trencsényi Kitti.
    Csatárok: Gottlibet Zóra, Dabasi Réka, Gasparics Fanni, Somogyi Vivien, Horváth Tifani, Huszák Alexandra, Jókai Szilágyi Kinga, Jókai Szilágyi Zsófia, Kiss Andrea, Pintér Hanna, Pintér Lili, Rónai Alexandra, Ungár Rebeka.
    Szövetségi edző: Buzás Norbert

Játékvezetők: Kincses Gergely, Gérnyi Katalin – Kókai Márk, Muzsik Norbert.