Videoton FC II. – Aqvital FC Csákvár 4:2 (vége) | – Budapest Honvéd FC 3:1 (vége) | BFC Siófok – Kozármisleny 2:0 (vége)
Soroksár – Vác FC 3:2 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – FC Hatvan 4:1 (vége) | Internazionale – Szombathelyi Haladás 2:2 (vége)
3:1 (2:1)
Budapest Honvéd FC
szerda 11.02.2015, 11:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

A Puskás Akadémia után hazai pályán ismét egy élvonalbeli együttes ellen tudott nyerni a Vasas, ezúttal a Honvéd kapitulált a Fáy utcában.
    A mérkőzés kispesti találattal kezdődött, a 32. percben Prosser szerzett vezetést a vendégeknek. Nem kellett sokáig várni a hazaiak egyenlítésére, két perc múlva Remili büntetőből egalizált. A félidő hajrájában Ferenczi is betalált, így angyalföldi vezetéssel mehettek a felek szünetre.
    A fordulást követően a Honvéd mindent megtett az egyenlítésért, ugyan megvoltak a helyzetei, de ezek kihasználatlanul maradtak. Majd a vendégek nyomása egyre inkább enyhült, a Vasas pedig a 64. percben egy gyönyörű támadás végén Czvitkovics révén növelni tudta előnyét. A találkozón újabb gól már nem született, így végül az angyalföldi szurkolók ünnepelhetnek győzelmet.
    Köszönöm a figyelmet! (12:47:35)

90+1

90+1
    A hazaiak tartják a középpályán a labdát, már mindenki a játékvezetői hármas sípszóra vár.

90
    A mérkőzés utolsó percében a Vasas is szöglethez jutott, a beívelt labdát középen kivágták a védők.

89
    A Honvéd balról elvégzett sarokrúgása semmilyen veszélyt nem jelentett a hazaiak kapujára.

88
    Egy távoli lövéssel próbálkoztak a vendégek, Hidi lökete a blokkról szögletre vágódott.

87
    Jobbról érkezett a vendégek sarokrúgása, nem jelentett veszélyt a Vasas kapujára.

86
    A csereként beállt Jesús némi színt vitt a Honvéd támadójátékába, de a gól nem akar összejönni a vendégeknek.

85
    Hosszú és pontatlan a Honvéd előrevágott labdája, a hazaiak jöhetnek kirúgással.

84
    Szabadrúgást végezhetett el saját térfeléről a Vasas, majd hátul tartják a labdát az angyalföldiek.

83
    Balról tekerték középre a labdát a vendégek, Jesúshoz nem ért el, védője tisztázott.

82
    Apró szabálytalanság után a Honvéd végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, hamar elveszítette a labdát.

81
    Jesús gyújtotta be a rakétákat a jobb oldalon, beadása nem a legjobb, Németh kapus könnyedén összeszedte.

80
    A Honvéd igyekszik felpörgetni a mérkőzés hajráját, ezekben a percekben a kispestiek aktívabbak.

78
    Hatalmas helyzet maradt ki vendégoldalon! Jesús játszotta magát tisztára, majd 12 méterről teljesen szabadon lőhetett, Németh bravúrral mentett.