Bayern München – Hamburger SV 8:0 (vége) | Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg 4:5 (vége) | Borussia M'gladbach – 1. FC Köln 1:0 (vége)
1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart 2:1 (vége) | Werder Bremen – FC Augsburg 3:2 (vége) | Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04 1:0 (vége)
Borussia M'gladbach
1:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
szombat 14.02.2015, 15:30 • Stadion im Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Az utolsó percig úgy tűnt, nem születik gól ezen a találkozón a sok lövés ellenére sem, ám a ráadásban végül Xhaka eldöntötte a mérkőzést egy jobb oldali beadás utáni fejes góllal. Három fontos pontot szerez ezzel a Gladbach, a Köln így pont nélkül marad.

Mönchengladbach – Köln: 1-0!
    ---- (17:26:48)

90+4

90+4
    Stranzl érkezik Kruse helyére, taktikai csere.

90+4
    Hazard kap sárga lapot.
    XHAKA - 1:0

90+1
    A Mönchengladbach gólt szerzett!
    GRANIT XHAKA rám cáfol és mégis megszerzi a győzelmet a Mönchengladbachnak! 1-0!

90
    17-11-es lövésarány mellett még sincs gól, úgy tűnik, ikszelni fognak a csapatok.

86
    Nagasawa váltja Rissét a vendégeknél.

82
    Raffael le, Hrgota be a hazaiaknál.

77
    Osako helyett Deyverson a pályán a vendégeknél.

73
    Hazard érkezett Traoré helyett a hazaiaknál.

71
    15:10-es lövésarány, közelebb a gólhoz ebben a tekintetben a Mönchengladbach.

66
    Peszko nagyon gyorsan besárgul.

63
    Ujah le, Peszko be a vendégek első cseréje.

61
    Risse kapott sárga lapot.

54
    Sem a szünetben, sem azóta nem volt csere, ahogy gól sem. A lövésarányt feltornászták 9-8-ra, ami pedig el is találta a kaput, 3-1.

46

Gól még nem esett, de 14 lövést már láthattunk, 7-7-es leosztásban. A Mönchengladbach nem tudja egyelőre megmutatni, hogy mennyivel előrébb állnak a tabellán. A második félidő fog dönteni.

Mönchengladbach – Köln: 0-0, a szünet után folytatjuk!