Valencia – Getafe CF 1:0 (vége) | Barcelona – Levante 5:0 (vége) | Rayo Vallecano – Villarreal 2:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Atlético Madrid 2:0 (vége)
Valencia CF
1:0 (0:0)
Getafe CF
vasárnap 15.02.2015, 12:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Valóban tipikus egy gólos meccs lett a vége, a Valencia a három pontnak örülhet, a mutatott játéknak nem igazán. A színvonal meglehetősen alacsony volt, az iram pedig nagyjából közepes. Egy tizenegyesgól hozta meg a győzelmet a Valenciának, akik nagyjából 15-20 percet játszottak jól, több ziccerük is akadt, de a gól némileg szerencsével született meg.

Az utolsó percekben egyenlíthetett volna könnyedén a Getafe, de a Valencia megúszta Sarabia ordító ziccerét is.

Valencia – Getafe: 1-0!
    ---- (13:54:11)

90+5

90+5
    Alveshez pattan a labda, még mindig tart a meccs.

90+4
    Negredo helyett Orbán a Valenciában az utolsó percre. Taktikai csere a védelem megerősítésére.

90+3
    Egy bal oldali vendég beadásra érkezett előbb a rövid oldalon Vazquez, nem találja el, a túloldalon érkezett Sarabia, ő pedig kb 2 méterről felszabadításszerűen fölé vágja! Mekkora helyzet!

90+3
    Castro ugratja ki Vazquezt, de kifelé kanyarodik a labda, így oda a helyzet.

90+2
    Négy perc a hosszabbítás.

90+1
    Negredo indítja Piattit a bal oldalon, a csele nem jön be, Alexis rúgja ki oldalra.

90
    Castro kapott labdát a bal oldalon, maga elé engedte, majd kapura suhintotta, nem sokkal a bal kapufa mellé!

89
    Naldo hazaadta, Jonathan Lopezt megzavarták, így az oldalvonalon túlra került a kivágott labda.

88
    Feghouli cseni el a labdát hátul, majd megindul vele. Jött volna a keresztlabda Parejo felé, aki nem veszi át jól, csak Lopeznek kiváló.

87
    Hinestroza adta be a labdát a bal oldalról, Barraganról pattan szögletre. A Getafe kicsit feljebb zárta sorait.

86
    Piattinak hosszú a keresztlabda, Vigaray jöhet bedobással a saját térfeléről.

85
    Diego Alvesnek kell rávetődnie a labdára egy bal oldalról begyötört beadásnál, veszélyesen közel volt Hinestroza.

84
    Könnyedén eladta a labdát a Valencia a szabadrúgás után, a könnyelműségre még ráfizethetnek.