Valencia – Getafe CF 1:0 (vége) | Barcelona – Levante 5:0 (vége) | Rayo Vallecano – Villarreal 2:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Atlético Madrid 2:0 (vége)
Celta de Vigo
2:0 (0:0)
Atlético Madrid
vasárnap 15.02.2015, 21:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

A forduló meglepetését okozta a Celta Vigo, az első félidőben nagy, de meddő fölényben játszottak, majd a második félidőre kitámadó Atlético ellen egyre több veszélyes kontrát tudtak vezetni, egy 11-esből megszerezték a vezetést az 58. percben, 13 perc elteltével Orellana már a győzelmet biztosította be, mert az Atlético ugyan veszélyeztetett még, de ma nem volt benne a gól a játékukban. (22:53:10)

90+4

90+4
    Már nem jut kapuig az Atlético.

90+3
    Orellana helyén Mina.

90+3
    Nolito kicsiben oldja meg a szögletet, de nem veszélyes az ezt követő beadás.

90+2
    Orellana lő éles szögből, akárcsak a gól előtt, de Moya most bravúrral védeni tud, szöglet jön.

90+1
    3 perc a ráadás.

90+1
    Krohn-Dehli helyén Álex López.

90
    Megtartja most a labdát a pálya közepén a Vigo, nekik ez a lehető legjobb hír.

89
    Krohn-Dehlit kell ápolni Miranda belépője után.

88
    Próbálkozik az Atlético becsülettel, de most már csoda kellene akár csak az egyenlítéshez is.

87
    Talpon a kapus, megy tovább a játék.

86
    Álvarezt ápolják közben, a combját fájlalja.

85
    Griezmann sarokkal tol meg egy labdát, Cani lő a kapufára közelről, de lesről.

84
    Cani ível be balról, Mandzukic lőne kapásból, nem találja el a labdát...

83
    Beszorítja ellenfelét az Atlético, de ezzel saját maguk alatt vágják a fát, nem tudnak helyzetet kialakítani.

82
    Cani tör be a büntetőterületen belülre, elesik Hernandez mellett, nincs sípszó. Itt nem is történt szabálytalanság.