HC LERAM Orli Znojmo
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Fehérvár AV19
vasárnap 15.02.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • EBEL

Sajnos nem sikerült idegenben győznünk, bár a vezetést megszereztük. Csak a második harmadban esett találat, akkor viszont rögtön három is. Nem mi jöttünk ki ebből jól, vereséget szenvedtünk. Érdekes, hogy 6,5 perc alatt esett a három gól, a maradék 53 percben nem esett találat.

Orli Znojmo – Fehérvár AV19: 2-1!
    ---- (19:52:21)

60:00

59:12
    Lehoztuk a kapust, hat az öt ellen támad a Volán!

58:30
    Lassan aktuális lesz a kapuslehozatal, alig másfél perc hátra.

55:00
    Már csak bő öt perc hátra a találkozóból, lassan kockáztatnia kell a Fehérvárnak.

51:17
    Teljes létszámban a Znojmo is. Vészesen fogy az idő és továbbra is vezet az Orli.

49:43
    Kovács visszatérhetett, innentől magyar emberelőny.

49:17
    A csehektől is egy kiállítás, Sedivy gáncsolás miatt száll ki két percre.

47:43
    Sajnos most nálunk a kiállítás, Kovács Csaba bottal akasztás miatt áll ki két percre.

47:29
    Kiegészült a Znojmo. Tartja egy gólos előnyét a cseh csapat.

45:29
    Újabb hazai kiállítás, most Novak áll ki palánkra lökés miatt két percre.

42:36
    Kiegészült az Orli Znojmo.

40:36
    Megint a Znojmotól kiállítás, fogás miatt Grof száll ki két percre.

40:01

Ugyan megszereztük a vezetést a harmad elején, de fordítani tudott a Znojmo. A végső döntés a záró harmadra maradt, egyelőre 2-1!

40:00

39:19
    Kiegészült a Znojmo.

37:19
    Nem sok hiányzott, hogy lemenjen a harmad kiállítás nélkül, de Havlik nyakra ütött a botjával, ezért most két percig a büntetőpadra kényszerül.

30:00
    Az első harmadhoz képest végre lenyugodtak a felek, a második játékrészben egyelőre nincs is kiállítás.

27:55
    A Znojmo gólt szerzett!
    ONDREJ SEDIVY találatával már a Znojmo vezet! 2-1!
    Gólpassz: Adam Havlik.

24:42
    Sajnos nem sokáig örülhettünk, MARTIN NEMCIK góljával egyenlít az Orli Znojmo! 1-1!

21:22
    A Volán gólt szerzett!
    BRANDON MARINO kihasználja az emberelőnyt, vezet a Fehérvár! 0-1!
    Gólpassz: Johan Ejdepalm, Kovács Csaba.

20:01

Az első harmad szinte rekordszámú kiállítást hozott, összesen 9+1 darabot. A Volán többször volt hátrányban, kettős előnyben is támadhatott jó 1,5 percig a Znojmo, de így sem esett gól. Igen hosszúra nyúlt, 35 perces játékrész végén továbbra is 0-0 az eredmény.

A szünet után folytatjuk!
    ----

20:00
    Befejeződött az első harmad.

20:00
    Utólag a dudaszó után állítják ki a cseh csapatból Rehust fogás miatt. A második harmadot majd emberelőnyben kezdhetjük!

15:38
    Kiegészült a Volán, megúsztuk a kettős hátrányt.

13:38
    Kettős hátrányba kerülünk, mert Boivin második két perce még tart, most pedig Wehrs is kiszáll bottal akasztás miatt. Több, mint 1,5 percen át 5 a 3 ellen támadhat a Znojmo.

13:17
    Az első két percek leteltek gond nélkül.

11:17
    Ez a kiállítás is kettős, Boivin már másodszor száll ki két percre ma, ezúttal fejre-nyakra ütött bottal. Durvaságért is kapott, ha jól értelmezem, akkor 2+2 perces büntetés sajnos Boivinnak. Négy a négy ellen, majd Volán hátrány lesz.

11:17
    Újabb Znojmo kiállítás durvaságért, Patrik Novak száll ki két percre.

07:57
    Megúszta a Volán a nagy szórást, kiegészültünk.

05:57
    Ismét egy kiállítás, Banham azért ül két percig, mert most a Fehérvár játékosai voltak túl sokan egyszerre a jégen.

04:52
    Visszatérhetett Boivin is, teljes létszámban a csapatok.

04:30
    Már csak Boivin a büntetőpadon, a többiek visszatérhettek. Volán emberhátrány tehát.

02:52
    Hihetetlen szórás már az elején, Boivin is kiszáll bottal ütés miatt. Négy kiállítás és még csak 2:52-nél járunk!

02:30
    Mégsincs kettős előny, mert Brandon Marino pedig bottal ütés miatt száll ki két percre, így a magyar csapatból is van kiállítás.

02:30
    Baca is kiáll durvaság miatt két percre, több mint egy percen át kettős előnyben a Volán!

01:38
    Máris egy hazai kiállítás. Túl sokan voltak a jégen a csehek, Klhufek áll ki két percre ezért.

00:10
    Holt és Rajna kezdtek a kapuban.

00:01

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Orbán, Boivin, Benk, Erdély, Sárpatki – Wehrs, Szirányi, Koger, Sarauer, Banham – Varga A., Ejdepalm, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Reiter, Hetényi P., Németh A., Nemes, Magosi

Játékvezetők: Gebei Péter – Németh Martin, Soós Dániel.

Nincs megállás az EBEL körforgásában, már a rájátszás középszakaszának harmadik fordulója következik. Azok után, hogy a Salzburg otthonában kikapott a Fehérvár, pénteken szétlövéssel megszerezte első győzelmét a magyar csapat a Villach otthonában.

Most ismét idegenben lépnek jégre a fehérváriak, az Orli Znojmo otthonában, akik szintén vereséggel kezdték a középszakaszt. Reméljük, folytatja a Volán a jó játékot és ismét győzelmet arat idegenben. Az összecsapást eredménykövetéssel tekinthetik meg!

A találkozó vasárnap 17:30-kor kezdődik, tartsanak velünk!
    ----

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik és eredménykövetéssel zajlik a közvetítés.

Gólok és gólpasszok: 25. Nemcik, 28. Sedivy (Havlik) – 22. Marino (Ejdepalm, Kovács)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvatal) – Boruta, Nemcik, Sedivy, Klhufek, Havlik – Havel, Stach, Tomas, Podesva, Rehus – Sova, Grof, Berouin, Seda, Abdul – Baca, Novak, Bartos, Cip
    Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Orbán, Boivin, Benk, Erdély, Sárpatki – Wehrs, Szirányi, Koger, Sarauer, Banham – Varga A., Ejdepalm, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Reiter, Hetényi P., Németh A., Nemes, Magosi

Játékvezetők: Gebei Péter – Németh Martin, Soós Dániel