HC LERAM Orli Znojmo
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Fehérvár AV19
vasárnap 15.02.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • EBEL

Sajnos nem sikerült idegenben győznünk, bár a vezetést megszereztük. Csak a második harmadban esett találat, akkor viszont rögtön három is. Nem mi jöttünk ki ebből jól, vereséget szenvedtünk. Érdekes, hogy 6,5 perc alatt esett a három gól, a maradék 53 percben nem esett találat.

Orli Znojmo – Fehérvár AV19: 2-1!
    ---- (19:52:21)

60:00

59:12
    Lehoztuk a kapust, hat az öt ellen támad a Volán!

58:30
    Lassan aktuális lesz a kapuslehozatal, alig másfél perc hátra.

55:00
    Már csak bő öt perc hátra a találkozóból, lassan kockáztatnia kell a Fehérvárnak.

51:17
    Teljes létszámban a Znojmo is. Vészesen fogy az idő és továbbra is vezet az Orli.

49:43
    Kovács visszatérhetett, innentől magyar emberelőny.

49:17
    A csehektől is egy kiállítás, Sedivy gáncsolás miatt száll ki két percre.

47:43
    Sajnos most nálunk a kiállítás, Kovács Csaba bottal akasztás miatt áll ki két percre.

47:29
    Kiegészült a Znojmo. Tartja egy gólos előnyét a cseh csapat.

45:29
    Újabb hazai kiállítás, most Novak áll ki palánkra lökés miatt két percre.

42:36
    Kiegészült az Orli Znojmo.

40:36
    Megint a Znojmotól kiállítás, fogás miatt Grof száll ki két percre.

40:01

Ugyan megszereztük a vezetést a harmad elején, de fordítani tudott a Znojmo. A végső döntés a záró harmadra maradt, egyelőre 2-1!

40:00

39:19
    Kiegészült a Znojmo.

37:19
    Nem sok hiányzott, hogy lemenjen a harmad kiállítás nélkül, de Havlik nyakra ütött a botjával, ezért most két percig a büntetőpadra kényszerül.

Gólok és gólpasszok: 25. Nemcik, 28. Sedivy (Havlik) – 22. Marino (Ejdepalm, Kovács)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvatal) – Boruta, Nemcik, Sedivy, Klhufek, Havlik – Havel, Stach, Tomas, Podesva, Rehus – Sova, Grof, Berouin, Seda, Abdul – Baca, Novak, Bartos, Cip
    Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Orbán, Boivin, Benk, Erdély, Sárpatki – Wehrs, Szirányi, Koger, Sarauer, Banham – Varga A., Ejdepalm, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Reiter, Hetényi P., Németh A., Nemes, Magosi

Játékvezetők: Gebei Péter – Németh Martin, Soós Dániel