vasárnap 15.02.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • EBEL

49:17
    A csehektől is egy kiállítás, Sedivy gáncsolás miatt száll ki két percre.

47:43
    Sajnos most nálunk a kiállítás, Kovács Csaba bottal akasztás miatt áll ki két percre.

45:29
    Újabb hazai kiállítás, most Novak áll ki palánkra lökés miatt két percre.

40:36
    Megint a Znojmotól kiállítás, fogás miatt Grof száll ki két percre.

37:19
    Nem sok hiányzott, hogy lemenjen a harmad kiállítás nélkül, de Havlik nyakra ütött a botjával, ezért most két percig a büntetőpadra kényszerül.

20:00
    Utólag a dudaszó után állítják ki a cseh csapatból Rehust fogás miatt. A második harmadot majd emberelőnyben kezdhetjük!

13:38
    Kettős hátrányba kerülünk, mert Boivin második két perce még tart, most pedig Wehrs is kiszáll bottal akasztás miatt. Több, mint 1,5 percen át 5 a 3 ellen támadhat a Znojmo.

11:17
    Ez a kiállítás is kettős, Boivin már másodszor száll ki két percre ma, ezúttal fejre-nyakra ütött bottal. Durvaságért is kapott, ha jól értelmezem, akkor 2+2 perces büntetés sajnos Boivinnak. Négy a négy ellen, majd Volán hátrány lesz.

11:17
    Újabb Znojmo kiállítás durvaságért, Patrik Novak száll ki két percre.

05:57
    Ismét egy kiállítás, Banham azért ül két percig, mert most a Fehérvár játékosai voltak túl sokan egyszerre a jégen.

02:52
    Hihetetlen szórás már az elején, Boivin is kiszáll bottal ütés miatt. Négy kiállítás és még csak 2:52-nél járunk!

02:30
    Mégsincs kettős előny, mert Brandon Marino pedig bottal ütés miatt száll ki két percre, így a magyar csapatból is van kiállítás.

02:30
    Baca is kiáll durvaság miatt két percre, több mint egy percen át kettős előnyben a Volán!

01:38
    Máris egy hazai kiállítás. Túl sokan voltak a jégen a csehek, Klhufek áll ki két percre ezért.

Gólok és gólpasszok: 25. Nemcik, 28. Sedivy (Havlik) – 22. Marino (Ejdepalm, Kovács)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvatal) – Boruta, Nemcik, Sedivy, Klhufek, Havlik – Havel, Stach, Tomas, Podesva, Rehus – Sova, Grof, Berouin, Seda, Abdul – Baca, Novak, Bartos, Cip
    Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Orbán, Boivin, Benk, Erdély, Sárpatki – Wehrs, Szirányi, Koger, Sarauer, Banham – Varga A., Ejdepalm, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Reiter, Hetényi P., Németh A., Nemes, Magosi

Játékvezetők: Gebei Péter – Németh Martin, Soós Dániel