DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov Wolves 3:2 (hosszabbítás vége) | Dab.Docler – Nové Zámky 3:2 (vége)
Dab.Docler
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
kedd 17.02.2015, 18:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

53:32
    Igen régen volt már kiállítás, de most lesz. Hrudik botfogásért kiáll két percre. Hazai emberelőny.

39:19
    Ez a lökdösődés már páros kiállítást hoz. A vendégektől Kowalczyk megy le durvaságért, Léránt pedig a hazaiaktól.

26:18
    Croteau áll ki két percre a hazai csapatból, miközben az Újváros volt támadásban. Bottal akasztás miatt a büntetés.

17:27
    Gröschl is kiállíttatja magát, nehéz helyzetben a Dunaújváros így. Két percig pihen gáncsolás miatt. Ez is jogosnak tűnt.

17:02
    Pozsgai szabálytalan Podstavekkel szemben, hazai kiállítás. Két percig bűnhődik gáncsolás miatt. Vendég emberelőny!

12:15
    Érsekújvári kiállítás játék késleltetése miatt, Král ül le két percre.

07:39
    Kontrázott az Újváros, Caladi pedig kiállítás árán állította meg a hazaiakat. Gáncsolás miatt ül le két percre, újvárosi emberelőny.

Gólok és gólpasszok: 1. Pavuk (Croteau), 33. Szappanos (Galanisz), 40. Peterdi – 19. Dubec (Uram), 60. Caladi (Podstavek, Kowalczyk)

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Pozsgai, Hüffner, Galanisz, Azari, Szappanos – Croteau, Somogyi, Martine, Szepessy, Mestyán – Pavuk, Nagy R., Gröschl, Erdélyi, Peterdi – Eskelinen, Hruby, Papp V., Magosi, Léránt
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Huba, Podstavek, Durco, Frolik, Faith – Kowalczyk, Uram, Weissmann, Caladi, Siska – Martin Dubec, Stefanka, Marek Dubec, Hrudik, Král – Sucharda, Rejzek, Baron, Stefanka, Tábi

Játékvezetők: Mayer Gábor, Halassy György – Vas Mátyás, Berger Ákos