DVTK Jegesmedvék – Corona Brasov Wolves 4:2 (vége) | Dab.Docler – Nové Zámky 2:3 (vége)
Dab.Docler
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
szerda 18.02.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

59:56
    A buli közben egy kis balhé, Hrudik odacsapott, kettő perces kiállítás. 6 a 3 ellen játszhatja az utolsó 4 másodpercet a hazai csapat.

58:16
    Kiállítás, Kowalczy megy ki két percre. Ha lehozza a kapust a DAB, akkor 6 a 4 ellen támadhatnak.

47:33
    Kiállítás az Érsekújvártól, két percre leül Kowalczyk testre ütés miatt.

37:44
    Kiállítás a hazaiaktól, Croteau testreütés miatt bűnhődik két percen át. Vendég emberelőny.

36:52
    Páros kiállítás, Durco és Szappanos mennek le két percre bottal lökés miatt. Négy a négy ellen.

21:17
    Faith áll ki két percre bottal akasztásért, harmadszor is a hazaiak kerülnek emberfórba.

16:13
    Podstavek áll ki két percre az Érsekújvártól nyírás miatt.

13:50
    Pozsgai esett a palánknak egy fault után, de nincs kiállítás, szerencsére Pozsgai is tudja folytatni.

09:17
    A támadó harmadban állíttatja ki magát Tábi gáncsolás miatt. Két perces dunaújvárosi emberelőny.

Gólok és gólpasszok: 30. Galanisz (Azari), 50. Galanisz (Szappanos) – 32. Frolik (Caladi, Kowalczyk), 36. Uram (Weissmann, Faith), 39. Uram (Kowalczyk, Faith)

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Pozsgai, Hüffner, Galanisz, Azari, Szappanos – Croteau, Somogyi, Martine, Szepessy, Mestyán – Pavuk, Nagy R., Gröschl, Erdélyi, Peterdi – Eskelinen, Hruby, Papp V., Magosi, Léránt
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Huba, Podstavek, Durco, Frolik, Faith – Kowalczyk, Uram, Weissmann, Caladi, Siska – Martin Dubec, Stefanka, Marek Dubec, Hrudik, Král – Sucharda, Rejzek, Baron, Stefanka, Tábi

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Halassy György – Soltész Áron, Kis-Király Barna