FC Schalke 04 – Werder Bremen 1:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 3:1 (vége) | FC Augsburg – Bayer Leverkusen 2:2 (vége)
SC Freiburg – 1899 Hoffenheim 1:1 (vége) | SC Paderborn 07 – Bayern München 0:6 (vége) | 1. FC Köln – Hannover 96 1:1 (vége)
FC Schalke 04
1:1 (0:0)
Werder Brémy
szombat 21.02.2015, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Bundesliga

Hosszabbításban esett találattal egyenlít a Werder Bremen, és a zsinórbeli öt megnyert bajnoki mérkőzés után megőrzi veretlenségét. A Schalke már a zsebben érezhette a három pontot, de jött Sebastian Prödl, és elrontotta a gelsenkircheniek kedvét. (17:26:57)

PRÖDL - 1:1

90+2
    A Werder gólt szerzett!
    GÓÓÓL! A hosszabbításban egyenlítenek a brémaiak! SEBASTIAN PRÖDL egalizál az utolsó utáni percben! 1-1!

86
    Utolsó csere hazai oldalon is: a gólszerző Meyer helyén Ayhan bizonyíthat.

85
    Utolsó csere a Werder csapatánál: Bartels le, Prödl be.

84
    Bartels (Werder) is besárgul.

72
    Második csere hazai részről: Matip helyén Aogo folytathatja.

72
    Második brémai csere: Selke le, Hajrovic be.

70
    Válasz a vendégektől: F. Kroos helyén Aycicek folytatja.

70
    Első hazai csere: Platte helyén Boateng folytatja.
    MEYER - 1:0

62
    A Schalke gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Vezetnek a gelsenkircheniek! MAX MEYER mattolja a Werder kapust, hátrányba kerül tehát az elmúlt öt bajnokiját egyaránt megnyerő észak-németországi klub! 1-0!

48
    Itt az első sárga, Nastasic (Schalke) rántja le ellenfelét.

47
    Úgy néz ki, egyik tréner sem változtatott a szünetben.

46

Az első délidőben nem született gól a Schalke és a Werder Bremen találkozóján, cserét sem jegyezhettünk fel, valamint Manuel Gräfe játékvezetőnek egyszer sem kellett lappap fegyelmeznie.

30
    Az első fél órában egyik csapatnak sem sikerült betalálnia, továbbra is 0-0 az eredmény.

15
    Lassan eltelik az első negyed óra, eddig nem jegyezhettünk fel még semmit.

1

FC Schalke 04: Wellenreuther – Höwedes, Matip, Nastasic – Barnetta, Höger, Neustädter, Meyer, Fuchs – Choupo-Moting, Platte

Werder Bremen: Wolf – Gebre Selassie, Lukimya, Vestergaard, S. García – Fritz, F. Kroos, Junuzovic – Selke, Bartels, Di Santo

Játékvezetők: Manuel Gräfe – Kleve, Sinn.

A 4. Schalke az elmúlt időszakban magára találó, 8. helyezett Werder Bremen alakulatát fogadja a Bundesliga 22. fordulójában. Kövessék nálunk a mérkőzést, ne maradjanak le egyetlen gólról, cseréről, lapról sem!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik..